Mamy: 18222 stron.
MENU

Przyrządy pomiarowe - AMT

Przyrządy pomiarowe - AMT Interesują Państwa przyrządy pomiarowe, które będą łączyć w sobie wysoką jakość, komfort w użytkowaniu i atrakcyjną cenę? AMT, czyli AM Technologies to polska firma, która zajmuje się dystrybuowaniem największych producentów aparatury pomiarowej. W wielu branżach potrzebne są przeróżne przyrządy pomiarowe. W zależności od dziedziny mogą Państwo potrzebować między innymi oscyloskopów cyfrowych bądź multimetrów. Nie trzeba być naukowcem, żeby potrzebować zasilaczy. Generatory funkcyjne i ARB, analizatory widma, analizatory obwodów czy impedancji oraz generatory sygnałowe sprawdzą się w wielu sytuacjach.

W ofercie firmy AMT znajdują się też mierniki RLC, częstościomierze oraz analizatory mocy. Zajmują się nie tylko dostawą przyrządów pomiarowych, ale także wypełnianiem szeregu usług z tym związanych. Interesuje Państwa kalibracja? Współcześnie kamery termowizyjne oraz anteny pomiarowe są wykorzystywane w naprawdę przeróżnych sytuacjach. Korzystają z nich i naukowcy, i pasjonaci nauki. Systemy akwizycji danych oraz nanotechnologia są to bez wątpienia przyrządy pomiarowe przyszłości.

Firma AMT dostarcza aparaturę, ale i różne narzędzia do automatyzacji pomiarów. Na specjalne zlecenie klienta stworzy również atrakcyjne rozwiązania pomiarowe. W zakresie ich usług znajdują się także wsparcie techniczne oraz programowanie.

Szczegóły strony www.amt.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »