Mamy: 18222 stron.
MENU

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE ALUMEX TOMASZ ROJDA

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE ALUMEX TOMASZ ROJDA PPH Alumex, to grupa doświadczonych profesjonalistów jaka posiada wieloletnie praktyki w konstrukcji podzespołów stalowych i aluminiowych takich jak fasady i bariery ochronne. mamy niezbędne umiejętności, a także zaawansowane przyrządy do tego, żeby realizować projekty w trudnym terenie. Działamy na polskim rynku od 1995 roku, a przez ten okres dokonaliśmy już pokaźną część inwestycji skierowanych do konsumentów w sektorze budowlanym. Specjalizujemy się w wytwórczości i montażu konstrukcji stalowych oraz stolarki z PCW. Jesteśmy czasowi a także solidni, wskutek czemu gwarantujemy skuteczne i stosowne sfinalizowanie prac. Więcej na WWW.

Szczegóły strony www.alumex.pl:

Komentarze:

 • Brunon » (raport)

  Dobrej jakości okna i drzwi za rozsądną cenę. Zamawiałem okna wraz z montażem i jestem zadowolony zarówno z okiem, ekipy montażowej, jak i przebiegu samego montażu.

  Data dodania: 23 09 2016
 • Marszmaloł » (raport)

  Solidne, ciepłe i dobrze wykonane drzwi aluminiowe przesuwne. Dwa lata temu zamawiałem takie do sypialni. Jestem z drzwi zadowolony - są ciepłe i porządnie wykonane.

  Data dodania: 10 10 2016
 • Alicja » (raport)

  Świetnie wykonane ścianki działowe, ciepłe i starannie wykończone okna. Nie dopatrzyłam się żadnych niedoróbek, a przyznam, że jestem dość upierdliwym klientem :)) Polecam Alumex.

  Data dodania: 10 12 2016
 • Chirek » (raport)

  Alumex robi porządne konstrukcje aluminiowe, a dokładniej barierki ochronne. Zamawiałem ów barierki do siedziby mojej firmy i jestem zadowolony z efektu.

  Data dodania: 04 02 2017
 • Niko33 » (raport)

  Doskonałej jakości drzwi aluminiowe. W całym biurze mam drzwi od firmy Alumex. Prezentują się ładnie, są dobrze wykonane, a ich cena nie powala na kolana. Polecam

  Data dodania: 03 04 2017
 • Zibi42 » (raport)

  Dzięki doskonałym profilom fasadowym Alumexu mam w domu ogród zimowy (mój własny projekt). Prezentuje się świetnie :)
  Robicie kawał dobrej roboty!

  Data dodania: 07 05 2017
 • kopakabana » (raport)

  Dobra jakość profili aluminiowych, okna ciepłe. Wysoka jakość wykonania i przystępna cena. Zdecydowanie mogę polecić www.alumex.pl

  Data dodania: 06 06 2017
 • Chewbacca » (raport)

  Najwyższa jakość profili aluminiowych. Mój ogród zimowy o tej porze roku prezentuje się wyjątkowo pięknie, a w dodatku jest w im ciepło i bezpiecznie. Duży pokłon za głowę pełną pomysłów, szybkie terminy realizacji i bezproblemowy montaż.

  Data dodania: 08 12 2017

Dodaj swój komentarz »