Mamy: 25821 stron.
MENU

Pakowanie i czekolada

Pakowanie i czekolada Sacmi Packaging & Chocolate stanowi grupę zakładów obecnych już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate utworzyła się w wyniku skojarzenia firm OPM, FIMA, Carle&Montanari.
Zasadniczym zakresem działalności grupy jest domena pakowania. Obejmuje ona całkowitą realizację linii pakujących, które stosowane są w branży spożywczej od wymyślania począwszy, poprzez produkcję, przywóz, aż po sprawnie funkcjonującą obsługę serwisową. Linie te zawierają urządzenia wykonujące pakowania w miękkie folie, całe automatyczne technologie dostarczania produktu czy technologie automatycznego pakowania kartonowego. Fachowość zatrudnionych tu ludzi i ich przygotowanie zawodowe oraz osiągalność całej rozpiętości maszyn profesjonalnych proponowanych w ramach grupy zapewnia, już w fazie przygotowywania, stworzenie linii pakujących w pełni zautomatyzowanych i zupełnie dopasowanych do specyficznych potrzeb występujących aplikacji.
Nie mniej istotną częścią działalności Sacmi jest konstruowanie w pełni zautomatyzowanych linii produkcyjnych do wyrobu czekolady. Tutaj na skutek połączenia działań w tych dwóch obszarach Klient od tego samego dystrybutora uzyskać może w pełni automatyczną linię produkcyjną, gdzie wykończony produkt zostaje skierowany bezpośrednio do linii pakowania i już jako gotowy może trafić na półkę sklepową.
Współdziałając z takimi firmami jak RECORD SPA, BW Flexible oraz Profitech oddział Sacmi Packaging& Chocolate Sp. z o.o. na terenie Polski oferuje zainteresowanym klientom również kompletne pionowe linie pakujące oraz wielofunkcyjne maszyny do średnich wydajności typu flowpack.
Grupa zwraca dużą uwagę na wysoką jakość oferowanych produktów i skuteczny serwis, który ma zagwarantować w sytuacji uszkodzenia minimalny przestój maszyn, a tym samym zminimalizować potencjalne szkody z tego tytułu.

Szczegóły strony sacmi.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »