Mamy: 26224 stron.
MENU

Meble antystatyczne I paktel.pl

Meble antystatyczne I paktel.pl Paktel - firma oferująca usługi, maszyny oraz wyposażenie elektroniczne. W naszej bogatej ofercie znajdziesz sprzęt niezbędny do pracy w zakładzie elektronicznym m.in: piece do lutowania, automaty montażowe, podajniki i odbiorniki płytek, fale lutownicze, systemy próżniowe, meble przemysłowe ESD, separatory PCB, torebki antystatyczne, rzeczy do ochrony osobistej w trakcie pracy i środki lutowania selektywnego, mikroskopy stereoskopowe, bufory płytek, transportery płytek, szafy osuszające, mikroskopy elektroniczne, ściereczki oraz rolki do czyszczenia szablonów i wiele innych.
Staramy się spełnić oczekiwania naszych nowych i stałych klientów stale oferując pełne wsparcie techniczne, zarówno przy wyborze odpowiedniej maszyny jak i przy późniejszej obsłudze. Chętnie podejmiemy się nowego dla nas projektu. To co nas wyróżnia to kompetentni pracownicy, bogata wiedza i doświadczenie w branży elektronicznej, które pozwala nam na pracę na pełnych obrotach.
Nasze produkty cechuje uniwersalność, przystosowane są do większych przedsiębiorstw oraz do małych lokalnych działalności. Jeśli szukasz doskonałego sprzętu elektronicznego poszerzając swoje usługi elektroniczne to zapraszamy na stronę paktel.pl.

Pakt Electronics to przede wszystkim: bezkonkurencyjna jakość, wszystko na czas i gwarancja skuteczności.

Szczegóły strony https://paktel.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »