Mamy: 26233 stron.
MENU
Katalog kończy działalność z dniem 01.01.2023

KB-Plast Profesjonalna wulkanizacja taśm

KB-Plast Profesjonalna wulkanizacja taśm Firma KB-Plast to wieloletni lider w produkcji oraz sprzedaży tworzyw sztucznych. Doświadczenie i wiedza naszych pracowników pozwala im skutecznie rozwiązywać techniczne problemy oraz dobierać odpowiednie produkty. Naszą domeną jest kompleksowa współpraca z każdym klientem, a głównym celem dbanie o jego potrzeby.
Zajmujemy się przede wszystkim półfabrykatami, oferując usługi na terenie kraju i oraz za granicą. W skład naszych usług wchodzi wytwarzanie półfabrykatów, kół zębatych, taśm modułowych, czy ślimaków. Firma zajmuje się także produkcją i sprzedażą części zamiennych do przenośników, jak choćby taśmy przenośnikowe. W naszej ofercie znajdują się również elementy przydatne przy czynnościach takich jak klejenie taśm przenośnikowych przy pomocy kleju polimerowego, czy wulkanizacja taśm.
Nasza firma działa także w zakresie dystrybucji farb kredowych, które pozwalają na szybkie odświeżenie niemal każdego wnętrza. W tym zakresie współpracujemy ze sklepem specjalizującym się w odnawianiu mebli.

Szczegóły strony https://www.kb-plast.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »