Mamy: 25728 stron.
MENU

Bekuplast S.A. opakowania z tworzyw sztucznych

Bekuplast S.A. opakowania z tworzyw sztucznych Odkryj świat pojemników z tworzywa sztucznego

Wiemy, jak istotne jest magazynowanie oraz transport towarów, dlatego oferujemy szeroki asortyment produktów. Niezależnie od tego, czy będzie to VDA-KLT, pojemnik na pieczywo, mięso, warzywa, czy składany pojemnik, z nami znajdziesz odpowiednie rozwiązanie - pojemnik Euro do każdego typu zastosowania.

Już od 1985 roku firma bekuplast z powodzeniem produkuje pojemniki transportowe i magazynowe z tworzywa sztucznego. Zajmujemy się projektowaniem, produkcją i sprzedażą pojemników, tac oraz palet. Dzięki naszemu doświadczeniu, know-how oraz zastosowaniu najnowszych technologii należymy obecnie wraz z naszymi uniwersalnymi pojemnikami oraz europaletami do liderów rynku europejskiego.

Dokładnie znamy wymagania różnych branż, dlatego jesteśmy ekspertami w opracowaniu specjalnych rozwiązań. Wyrobiliśmy sobie markę jako dostawca produktów do intralogistyki dzięki naszym innowacyjnym pojemnikom przeznaczonym do zautomatyzowanych magazynów drobnych elementów. Niezależnie od tego czy chodzi o standardowy produkt, czy rozwiązanie projektowe; jesteśmy Twoim niezawodnym partnerem w zakresie pojemników magazynowych, transportowych oraz palet z tworzyw sztucznych.

Szczegóły strony bekuplast.com/pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »