Mamy: 25550 stron.
MENU

Prawo Budowlane Praktyczne Porady

Prawo Budowlane Praktyczne Porady Informacje umieszczone na tym portalu mają za zadanie pomóc w załatwianiu spraw administracyjnych szczególnie w sprawach mieszkaniowych i budowlanych. Przede wszystkim pomogą właściwie formułować pisma w tych sprawach, zrozumieć stan postępowania oraz zrozumieć zarówno zamiary organu administracji jak i własne prawa i obowiązki w tych sprawach.
Na portalu tym znajdują się i będą sukcesywnie rozszerzane opracowania z zakresu:

- porad i wyjaśnień różnych zagadnień związanych z budownictwem i mieszkaniami (jak np. to że ścianki działowe w mieszkaniu można zmieniać "bez niczego" i jak postępować w sytuacji gdy naszą nieruchomością zainteresuje się PINB);

- porad w sytuacji postępowań administracyjnych ze szczególnym opisem sytuacji w których organy lubią nadużywać uprawnień czy inaczej łamać prawo.

Ten portal jest unikalny w Polsce - unikalną cechą przedstawianych tu opracowań będzie prawdziwe przedstawienie zachowań organów administracji, które niestety bardzo często traktują obywateli jak intruzów i podejmują działania na ich szkodę. Dlatego wiele miejsca poświęcono na konfrontację tych zachowań administracji z przepisami obowiązującego prawa i wskazanie dlaczego są one niezgodne z prawem i jak właściwie dbać o swoje interesy oraz pomimo wrogiego zachowania administracji zmierzać do załatwienia swojej sprawy.

Szczegóły strony porady.zadziwiamy.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »