Mamy: 25823 stron.
MENU

PIT-36 jest łatwy!

PIT-36 jest łatwy! Oprogramowanie PITy 2012 to nietrudny i pewny program do rozliczania formularzy fiskalnych PIT w roku 2012. Aplikacja PITy 2011 umożliwia rozliczenie wszelkich najpopularniejszych PIT-ów, zarówno przez jednostki otrzymujące dochody z umowy o pracę, prowadzące działalność gospodarczą, otrzymujące zarobki z dzierżawy ewentualnie też jednostki otrzymujące renty bądź emerytury.
Druki PIT można rozliczyć również w wygodnym kreatorze, ale również w postaci aktywnych formularzy. Dzięki temu program jest przydatny również dla amatorów sporządzających osobistego PIT-a raz do roku, jak też dla fachowców zajmujących się sporządzaniem formularzy PIT w roku 2012 profesjonalnie.
W przypadku rachowania kosztów, darowizn albo obniżek fiskalnych oprogramowanie na bieżąco monitoruje limity i zlicza sumy.
Program do PITów udostępnia wszystkie rodzaje PIT-ów rocznych: PIT-37, PIT-36, PIT-28, PIT-38, PIT-36L, PIT-39. Aplikacja PIT 2011|PITY 2012|PITY} udostępnia wszystkie potrzebne załączniki.
Nie da się znaleźć bardziej prostego sposobu na wysłanie rocznej deklaracji podatkowej PIT za 2012 rok.
Przygotowane zeznanie PIT można nadać drogą elektroniczną do systemu e-Deklaracje albo wydrukować i osobiście przekazać do Urzędu Skarbowego.
Program PITY 2012 do wysyłania e-Deklaracji poprzez Sieć nie potrzebuje drogiego podpisu kwalifikowanego, jednakże program do PIT 2012 posiada również opcję autoryzacji PIT-ów rocznych z pomocą takiego podpisu. Cały proces przesłania zeznania, odebrania i druku poświadczenia UPO (Urzędowego Poświadczenia Odbioru) wykonuje się w pełni samoczynnie w obrębie naszej aplikacji, nie potrzebujesz uruchamiać żadnych innych programów zewnętrznych ani otwierać druków PDF upowszechnianych przez Ministerstwo Finansów.

Szczegóły strony pity-2011.info:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »