Mamy: 18532 stron.
MENU

Odszkodowania Poznań

Odszkodowania Poznań Kancelaria Prawna NMB od dziesięciu lat zajmuje się odszkodowaniami. Zajmiemy się egzekwowaniem każdych należnych odszkodowań. Nasze działania polegają w szczególności na:
Prowadzeniu spraw osób poszkodowanych przez cały proces odzyskiwania należności oraz reprezentowaniu wszystkich poszkodowanych przed zakładami ubezpieczeń i sądami.
Udzielaniu doraźnej pomocy prawnej w sprawach odszkdowawczych;
informowaniu i udzielaniu niezbędnych porad związanych z tematyką odszkodowawczą;
szczegółowej analizie dokumentów sprawy ze zwróceniem szczególenj uwagi na uzasadnienie roszczeń i wymiary szkód. W ramach umowy i przyjętego zlecenia a także opierając się o pełnomocnictwo z najwyższą starannością gromadzimy wszystkie dokumenty niezbędne do do należytego sformułowania roszczenia. Jeśli zaistnieje taka potrzeba zwracamy się do odpowiednich organów o uzyskanie potrzebnych dokumentów.
Mając na uwadze okoliczności sprawy, sytuację osobistą i zawodową naszego klienta, oraz zgromadzone dowody, oceniamy zakres i wysokość przysługującego roszczenia.
Pilnujemy, aby zostały dochowane wszelkie terminy wiążące zakład ubezpieczeń (m.in. zasadniczy 30 dniowy termin na wypłacenie odszkodowania). W przypadku obniżenia wypłaconego odszkodowania uparcie wnioskujemy o jego podwyższenie poprzez przedstawienie prawnej argumentacji. W razie takiej potrzeby formułujemy pozew do sądu.
Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Nasi klienci mają możliwość uiszczenia zapłaty kancelarii dopiero po wyegzekwowaniu należnego odszkodowania.

Szczegóły strony www.odszkodowania.kancelarianmb.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »