Mamy: 26233 stron.
MENU
Katalog kończy działalność z dniem 01.01.2023

Mariusz Kalejta - Kancelaria Prawnicza w Warszawie

Mariusz Kalejta - Kancelaria Prawnicza w Warszawie Mariusz Kalejta z Warszawy to znany i doświadczony adwokat, który oferuje profesjonalne porady prawne. Obecnie kancelarie prawne tworzą istotne miejsce wsparcia dla firm oraz osób indywidualnych. Każdy, kto miał styczność z niezwykle dynamicznie zmieniającym się polskim prawem dobrze wie, jak pomocna jest profesjonalna obsługa prawna. Nasza kancelaria prawnicza specjalizuje się przede wszystkim w szeroko pojętnym prawie cywilnym. Na bieżąco zajmujemy się kwestiami ochrony własności, spadkami, a także postępowaniami o odszkodowanie. Oprócz tego każdy nasz prawnik jest w stanie skutecznie doradzać naszym Klientom w problemach wynikających z prawa rodzinnego. Zajmujemy się sprawami rozwodowymi, podziałami majątków i postępowaniami związanymi z alimentami. Do naszej kancelarii można się zgłaszać także w sprawach wykroczeń i postępowań o charakterze karnoskarbowym.
Gdy zachodzi potrzeba świadczymy poradnictwo z zakresu prawa pracy i prawa działającego w administracji. Pomagamy przy rejestrowaniu i obsługiwaniu stowarzyszeń czy fundacji. Przyjmujemy długoterminowe zlecenia na kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych. Na rzecz firm realizujemy także odzyskiwanie należności od dłużników. Do kancelarii zapraszamy również Klientów indywidualnych, którzy miewają problemy z prawem budowlanym. Można przyjść do nas także w wypadku konieczności przeprowadzania postępowań egzekucyjnych.
Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, udostępniamy porady adwokackie online. Żeby móc z nich skorzystać, trzeba przesłać specjalny formularz widoczny na stronie kancelarii. Tego typu porady prawne są płatne, a ich cenę wyznacza się po sprawdzeniu treści zapytania. Zachęcamy wszystkich do korzystania z naszych usług.

Szczegóły strony www.adwokat-kalejta.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »