Mamy: 25862 stron.
MENU

Tkaniny włoskie - KEY Fabrics

Tkaniny włoskie - KEY Fabrics KEY Fabrics to sklep z wieloletnim doświadczeniem w branży modowej i tekstylnej, który przykłada wszelkich starań, aby dostarczać najlepsze włoskie tkaniny dostępne na rynku.
Sklep stacjonarny mieści się w Warszawie, ale dla większej wygody klientów, w 2019 roku powstał dodatkowo sklep internetowy, gdzie w łatwy sposób można przejrzeć całą ofertę, a także znaleźć informacje o nowościach i promocjach. Proces doboru odpowiedniego materiału jest łatwy dzięki podziałowi oferowanych tkanin czy to według ich typu, czy zastosowania, a w sklepie stacjonarnym zawsze obecni są właściciele, którzy doskonale znają asortyment i chętnie służą pomocą.
Asortyment sklepu jest bardzo szeroki i nalicza kilkaset tkanin, między innymi aksamit, wiskozę, jedwab, kaszmir, żakard, welur, bawełnę, len, sztruks, wełnę płaszczową, tkaniny wodoodporne, skórę ekologiczną i wiele innych, przy czym każda pozycja została wybrana przez właścicieli sklepu bezpośrednio u włoskich producentów.
Wyselekcjonowana przez KEY Fabrics włoskie tkaniny, cieszą się popularnością zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i firm odzieżowych, stylistów, projektantów, a także luksusowych projektantów wnętrz: znaczna część asortymentu była wykorzystana w spektaklach teatralnych, filmach i programach telewizyjnych.
Dodatkowo, KEY Fabrics oferuje klientom usługi krawieckie oraz profesjonalne doradztwo. Jeżeli istnieje taka potrzeba, można zamówić próbki tkanin.

Szczegóły strony www.keyfabrics.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »