Mamy: 25372 stron.
MENU

Emergency Power – obsługa inwestycji

Emergency Power – obsługa inwestycji Poszukują państwo solidnych wykonawców prac remontowo-budowlanych? Zależy państwu na kompleksowej obsłudze zlecenia, łącznie z opracowaniem projektu, wyznaczeniem budżetu, profesjonalną realizacją i obsługą techniczną w wypadku ewentualnych niedogodności? Serdecznie polecamy skorzystanie z usług Emergencypower.eu.nnPracownicy Emergencypower.eu mają obszerną wiedzę i szerokie doświadczenie zdobyte w trakcie realizacji zleceń na terenie całej Europy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na stronie Emergencypower.eu.

Szczegóły strony www.emergencypower.eu:

Komentarze:

 • Agnieszka Dywan » (raport)

  Świetna firma, na czas i z wysokim zaangażowaniem zamontowała system przeciwpożarowy wraz z nagłośnieniem w Gdańsku .

  Data dodania: 30 04 2019
 • Teresa » (raport)

  Jestem zadowolona z wykonania instalacji fotowoltaicznej od początku, czyli od przedstawienia oferty do końca przez realizację i obsługę po sprzedażową. Polecam firmę.

  Data dodania: 10 02 2020
 • Jan kołton » (raport)

  Współpracę z firmą Emergency Power oceniam jako bardzo dobrą. Firma cechuje się profesjonalnym podejściem do tematu zarówno od strony kontaktu z klientem jak i w kwestiach technicznych. Zlecone zadania były realizowane sprawnie i terminowo.

  Data dodania: 16 02 2020
 • Krystian Teresinski » (raport)

  kontakt z działem obsługi klienta jest bardzo życzliwy i szybki .Nie trzeba długo czekać na linii telefonicznej .Bardzo dobra pomoc zdalna .Ocena maxymalana z mojej strony .

  Data dodania: 22 03 2020
 • Przemysław » (raport)

  Najlepsza oferta wśród otrzymanych, Na wysokim poziomie wykonanie instalacji CCTV .Bardzo dobra obsługa posprzedażowa .Ocena bardzo dobra

  Data dodania: 26 12 2020
 • Urszula » (raport)

  Tanio, szybko i solidnie wykonali prace elektryczne .polecam jako rzetelna firma

  Data dodania: 08 01 2021

Dodaj swój komentarz »