Mamy: 26233 stron.
MENU
Katalog kończy działalność z dniem 01.01.2023

Wypożyczalnia samochodów Warszawa Modlin

Wypożyczalnia samochodów Warszawa Modlin Dzięki wypożyczalni samochodów MobiCars.pl mają Państwo możliwość zaraz po przylocie do kraju przesiąść się z samolotu do nowego i wygodnego auta. Doświadczony zespół pracowników firmy gwarantuje iż zarezerwowane auto będzie czekało o wybranej godzinie na parkingu na lotnisku Modlin bądź Chopina. Dzięki temu Klienci nie muszą tracić czasu na poszukiwanie otwartego punktu wypożyczalni na terenie lotniska, a także na wybór pojazdu. Firma MobiCars oferuje prostą rezerwację za pomocą formularza umieszczonego na naszej stronie internetowej bądź za pośrednictwem naszej infolinii. Rozwiązanie takie umożliwia Państwu spokojny wybór samochodu, akcesoriów, czasu wynajmu oraz zapoznanie się z warunkami oraz regulaminem wynajmu. Takie rozwiązanie zapewnia iż po wylądowaniu na lotnisku w Modlinie cały proces przekazania samochodu ogranicza się zaledwie tylko do kilku minut bez zbędnych formalności. Płatność za auto można dokonać jeszcze przed odbiorem pojazdu za pomocą internetowego przelewu, lub w chwili odbioru za pomocą karty kredytowej/debetowej lub gotówką.
Nasza wypożyczalnia zapewnia także iż rezerwowane auta to najnowsze pojazdy, dopasowane do jazdy po mieście, a także do dalszych podróży. Oferujemy szeroki wybór aut w tym pojazdy wyposażone w automatyczną skrzynię biegów, lub z napędem hybrydowym a także auta zasilane LPG. Dodatkowo jako jedna z niewielu wypożyczalni w kraju oferujemy wynajem auta bez pobierania kaucji.
Ponadto nasza wypożyczalnia oferuje wynajem samochodów na okres długoterminowy, a także samochód zastępczy z OC sprawcy.

Szczegóły strony www.mobicars.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »