Mamy: 25862 stron.
MENU

Taxi Legionowo - Tanio i Całodobowo

Taxi Legionowo - Tanio i Całodobowo Taxi Legionowo to firma od ponad piętnastu lat proponująca usługi na rynku transportu osób i mienia.
Świadczymy tanio i całodobowo usługi taksówki w Legionowie oraz okolicy powiatu legionowskiego.
Nasze taksówki spotkać można między innymi w miastach takich jak Serock, Legionowo, Wieliszew, Jachranka, Zegrze, Modlin, Nieporęt, Mińsk Mazowiecki. Jedziesz gdzieś dalej? Zadzwoń do nas a razem ustalimy odpowiadającą Tobie cenę.
Wszyscy Kierowcy Taxi Legionowo posiadają licencje kierowców taksówki oraz wszelkie podstawowe a także dodatkowe szkolenia profesjonalnych kierowców transportu osób i mienia. Nasi taksówkarze bardzo dobrze znają teren Legionowa i okolice i szybko i bezpiecznie dowiozą Cię na miejsce, oraz, zasugerują gdzie można zrobić zakupy i zjeść.
Taxi Legionowo działa całodobowo, całą dobę siedem dni w tygodniu także w niedziele i święta. Możesz u nas płacić gotówką bądź bezgotówkowo terminalami elektronicznymi, które posiadają wszystkie nasze samochody.
Nasza flota samochodowa składa się z dużych, pojemnych samochodów, dzięki czemu wraz z całą rodziną i bagażami bez problemu dojedziesz do miejsc takich jak lotnisko Modlin czy przystanek PKP Legionowo albo Piaski.
Oferta Taxi Legionowo oprócz transportu osób to także przewóz paczek i przesyłek, zakupy na telefon, czy holowanie pojazdów. Potrzebujesz czegoś konkretnego? Zadzwoń pod numer 500070050 albo sprawdź naszą stronę http://taxilegionowo.pl i powiedz nam czego potrzebujesz. Nasze samochody są do Twojej dyspozycji!

Szczegóły strony taxilegionowo.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »