Mamy: 25860 stron.
MENU

Sprowadzenie zwłok na Ukrainę

Sprowadzenie zwłok na Ukrainę Śmierć dotknie każdego z nas. Często zmuszeni jesteśmy przeżywać śmierć najbliższych nam osób, w czasie gdy są one od nas oddalone o wiele tysięcy kilometrów. W takich momentach, ogarnięci żałobą, pragniemy pomocy, która pozwoli na godne pożegnanie naszych zmarłych.

Firma Glob Drejka to przedsiębiorstwo od wielu lat zajmujące się międzynarodowym transportem zwłok. W dobie otwartych granic, śmierć poza granicami własnej ojczyzny, nie jest niczym dziwnym. Dzięki firmie Drejka transport zwłok odbywa się w sposób profesjonalny, a przede wszystkim zgodny z aktualnymi przepisami. Międzynarodowy transport obejmuje także transport zwłok na Ukrainę, dzięki czemu nie musimy się bać, że nasz najbliższy spocznie daleko od miejsca zamieszkania.

Państwa bloku wschodniego, takie jak Ukraina czy Białoruś kojarzone są przede wszystkim z restrykcyjnymi przepisami, których złamanie karane zarówno karami pieniężnymi, jak i więzieniem.

Dzięki firmie Glob Drejka transport zwłok na Ukrainę nie musi być problemem. Znajomość przepisów polskich i ukraińskich sprawia, że transport zwłok przebiega bezproblemowo i nie jest obciążający dla rodziny zmarłego. Ponadto wysokie kwalifikacje pracowników ułatwiają biurokrację, która przy międzynarodowym transporcie zwłok jest bardzo rozbudowana. Indywidualne podejście do klienta pozwala na rozwiązanie wielu spraw, dlatego zachęcamy do kontaktu.

Szczegóły strony drejka.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »