Mamy: 24861 stron.
MENU

Salon Mercedesa

Salon Mercedesa Zasada Auto czyli salon Mercedesa w Polsce, i to nie jeden, lecz cała spółka zgromadzona pod wspólnym szyldem legendy motoryzacji. Dzięki tej firmie możesz w przyjemny sposób stać się właścicielem całkiem niezłego samochodu. Po prostu odwiedź jeden z wielu w kraju punktów sprzedaży.

Co dokładnie oferuje firma Zasada Auto? Nadmieńmy tylko, że pełna nazwa spółki brzmi Sobiesław Zasada Automotive. Jest to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, a jednocześnie spółka komandytowa, co jednak nie powinno robić żadnej różnicy tym, którzy z salonu Mercedesa wyjadą własnym - już - autem. Samochodów, którymi z takiego przybytku można wyjechać jest całkiem sporo. Wybierać możemy spomiędzy osobówek, ciężarówek i aut dostawczych. Odnajdą się więc tutaj zarówno indywidualni klienci, a także właściciele mniejszych i większych firm. W ofercie znajdą Mercedesy, Jeepy, Subaru, Unimog Fuso, Smarty i inne takie.

Tym, co każdy salon Mercedesa Sobiesław Zasada może zaimponować swoim klientom, jest świetny sztab profesjonalnych pracowników. Jedni specjalizują się w sprzedaży, inni w serwisowaniu (bo przy salonach działają także punkty serwisowe), a wszyscy kochają samochody i swoich klientów.

Szczegóły strony https://www.zasadaauto.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »