Mamy: 26146 stron.
MENU

Mechanika pojazdów "TIR" i osobowych w Lubelskim

Mechanika pojazdów "TIR" i osobowych w Lubelskim Warsztat pojazdów "TIR" BIOMIX zaprasza do zapoznania się z naszą ofertą.
Dzięki naszym zaufanym mechanikom chcemy sprostać każdej naprawie z którą borykają się nasi klienci.
Nasz TIRserwis specjalizuje się w szczególności mechaniką aut tzw. TIR . Aby zaspokoić potrzeby naszych usługobiorców posrzeżyliśmy nasze usługi zarówno o serwis i wyważanie opon, zarówno pojazdów ciężarowych, jak również samochodów osobowych, naczep, przyczep, i ciągników siodłowych.
Nasz serwis oferuje również usługi mobilnego serwisu. W razie awarii dojeżdżamy do celu i reperujemy pojazd czy naczepę na miejscu.
Aby stać się bardziej konkurencyjnym mechanikiem specjalnie dla Państwa rozszerzyliśmy zakres naszych usług również o nabicie układu klimatyzacji.
Mechanika samochodów BIOMIX znajduje się w bliskim sąsiedztwie Lublina. Aby skorzystać z naszych usług najeży podążać ulicą Wojciechowską, możliwy jest także dojazd od trasy nr 830 kierującej do miasta Nałęczów. Aby zobaczyć sprecyzowany dojazd prosimy o wybranie zakładki "dojazd do nas" na naszej internetowej stronie www.tirserwis-lublin.pl.

Szczegóły strony tirserwis-lublin.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »