Mamy: 24991 stron.
MENU

Lotnisko Modlin Parking 62

Lotnisko Modlin Parking 62 Parking Modlin 62 jest obszerny, w pełni strzeżonym i monitorowanym parkingiem. Nasz parking przy lotnisku Modlin, znajduje się dość blisko, bo tylko ok. 5 minut drogi od samego lotniska. Tak wiec jest to naprawdę blisko położone miejsce, na którym można bezpiecznie pozostawić swój samochód pod całkowitym nadzorem i pełną ochroną. Dodatkową zaletą jest to, że w przypadku pojawienia się nadbagażu, również można go zostawić w przechowalni. Poczekalnia Parkingu Modlin 62 jest przyjazna zarówno dla dorosłych jak i również dla dzieci, dla których została przygotowana specjalna strefa przeznaczona do zabawy z kolorowymi grami. Ponadto Parking 62 przy lotnisku Modlin jest wyposażony w obsługę mechaniczną. Gdyby się okazało, że Twój samochód z różnych przyczyn nie chce ruszyć, to w każdej chwili służymy pomocą techniczną i mechaniczną. Jak odebrać od nas samochód? Wystarczy skontaktować się po przylocie telefonicznie, a nasz kierowca odbierze Państwa sprzed lotniska. Mogą Państwo dokonywać płatności zarówno kartą jak i gotówką. parking Modlin najtaniej wyjdzie jednak wówczas, kiedy wykupią państwo u nas abonament. Można wtedy dokonać oszczędności w kwocie 50 zł. Zapraszamy wszystkich klientów bardzo serdecznie.

Szczegóły strony https://www.parking-modlin62.pl:

Komentarze:

  • Janusz » (raport)

    Polecam parking a dodatkowo funkcjonuje tam też wypożyczalnia samochodów lotnisko Modlin, dzięki czemu można szybko i wygodnie wypożyczyć samochód na czas przylotu do kraju.

    Data dodania: 10 08 2018
  • Tomek » (raport)

    Również polecam ten parking. Przystępne ceny przemiła obsługa. Na miejscu mają swoją wypożyczalnię oraz dobrze zaopatrzony sklepik.

    Data dodania: 18 05 2019

Dodaj swój komentarz »