Mamy: 26145 stron.
MENU

Laweta Wrocław

Laweta Wrocław Skończyła Ci się benzyna w trakcie podróży? Miałeś stłuczkę? A może chcesz przetransportować pojazd za granicę? Jeżeli tak, zadzwoń do nas. Nasza firma funkcjonuje na rynku od prawie dekady. Terenem świadczenia swoich zleceń obejmujemy Wrocław oraz okoliczne miasteczka. Trudnimy się wykonywaniem różnych usług w zakresie pomocy drogowej (np.: dowóz paliwa,zmiana kół,odpalanie pojazdu,wyciąganie aut z rowów czy dopompowywanie opon), holowaniem oraz transportowaniem pojazdów. To ostatnie wykonujemy nie tylko na obszarze całego kraju, lecz także na terenie Europy.
Nasze długoletnie doświadczenie w transporcie samochodowym i pełen profesjonalizm w realizowaniu usług zapewniają komfort i satysfakcję naszym Klientom. Dysponujemy profesjonalnym i świetnie wyposażonym sprzętem pomocy drogowej - nasze najmocniejsze auto dostosowane jest do holowania najcięższych pojazdów i sprzętu ciężkiego.
Holujemy samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, motocykle, quady, wózki widłowe, maszyny oraz sprzęt budowlany, autobusy i TIR-y. Zatrudniamy do pracy tylko najlepszych w swoim fachu pracowników. Dzięki ich ciężkiej pracy, wszystkie zlecenia realizowane są sumiennie, uczciwie i w wytyczonych datach. Współpracujemy z autoryzowanymi i nie autoryzowanymi serwisami naprawczymi gdzie jest możliwość bezgotówkowej likwidacji szkody oraz auta zastępczego na czas naprawy. Wszystko to w niezmiernie rozsądnych cenach.

Szczegóły strony www.pomocdrogowawroclaw.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »