Mamy: 26227 stron.
MENU

Karta Paliwowa Moyl

Karta Paliwowa Moyl Karty paliwowe są bardzo popularnym rozwiązaniem stosowanym w firmach, posiadających własną flotę pojazdów. Karta paliwowa, ułatwia przedsiębiorcy kontrolowanie pracownika i jego wydatków na paliwo lub przejazdy przez płatne odcinki autostrad podczas godzin pracy.

Karta paliwowa dla floty jest dedykowana dla średnich, małych i mikro przedsiębiorstw oraz dla osób prywatnych prowadzących działalność gospodarczą. Dzięki karcie paliwowej można płacić bezgotówkowo za paliwo, bądź za inne produkty lub usługi na istniejących w Polsce stacjach paliw. Istnieją dwa rodzaje kart paliwowych, z czego pierwszy rodzaj jest przypisywany do numeru rejestracyjnego danego pojazdu oraz drugi rodzaj, który jest przypisany imiennie na kierowcę lub okaziciela.

Karta paliwowa działa w bardzo prosty sposób. Po uprzednim doładowaniu konta na karcie można nią płacić za paliwo na większości stacji paliw w Polsce, w specjalnie wynegocjowanej niższej cenie. Przedsiębiorca ma cały czas kontrolę nad wydatkami z karty i w bardzo łatwy sposób otrzymuje raporty z wykonywanych transakcji.

Karta Paliwowa Moyl
ul. Sołtysowska 1
31-589 Kraków
Tel: 799 719 888

Szczegóły strony https://www.moyl.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »