Mamy: 18313 stron.
MENU

Car Essence

Car Essence Nasza firma od dłuższego czasu troszczy się o to, by Wasze samochody prezentowały się pięknie. Likwidujemy nie tylko zabrudzenia i skorodowane elementy, lecz również bardziej uciążliwe plamy, które pojawiają się w trakcie eksploatacji. Impregnujemy poza tym Wasz lakier przed późniejszymi zniszczeniami. Potrafimy przywrócić wspaniały wygląd Twojemu autu. Zajrzyj do nas.

Dbamy o czystość wszystkich aut. Samochód zostanie dobrze uchroniony przed zarysowaniami, które mogą wystąpić podczas użytkowania. Doprowadzi to do tego, że jego dalsze pielęgnowanie będzie szybkie. Ponadto nasi pracownicy pozbędą się nieprzyjemnego zapachu, który z czasem pojawia się w jego wnętrzu. Najlepiej zatelefonować pod numer telefonu (32) 226 47 74 i umówić się na dogodny czas. Zachęcamy do dokonania czyszczenia w naszej firmie, który znaleźć mogą Państwo pod adresem: Mikołów (43-190), ulica Konstantego Prusa 33. Podajemy jeszcze nasz NIP: 6351832108 i REGON 243301495. Jesteśmy w stanie też zrealizować dla Was tak popularne usługi jak hydrofibizacja szyb czy regeneracja kloszy. Mogą Państwo także do nas wysyłać maile: caressence@outlook.com. Zachęcamy Państwa dodatkowo do zobaczenia naszej branżowej strony internetowej caressence.pl, na której możecie zweryfikować dokładnie naszą ofertę.

Mamy świadomość, że podstawę funkcjonowania każdej firmy stanowi dobrze obsłużony klient. Nasi specjaliści potrafią usunąć każdą plamę z karoserii. Jeszcze raz zapraszamy Państwa na naszą stronę, a dodatkowo do skontaktowania się z naszymi pracownikami. Na pewno odnajdą Państwo to, czego potrzebują.

Szczegóły strony caressence.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »