Mamy: 25867 stron.
MENU

Metki na ubrania - EPUS

Metki na ubrania - EPUS Firma EPUS z siedzibą w Łodzi to producent pasmanterii, od 32 specjalizujący się w produkcji metek na ubrania i etykiet tkanych.
Produkcja taśm i etykiet została rozpoczęta przez firmę na przełomie lat 1980. i 1990. w oparciu o maszyny holenderskie i francuskie, co zapewniło doskonałą jakość produkcji. Starając się sprostać oczekiwaniom klientów, firma EPUS zainwestowała w nowoczesny park maszynowy, dzięki czemu dziś w produkcji metek na ubrania używane są maszyny takich renomowanych firm jak Jakob Mueller AG., Horst Kind, Willy i Cartes. Warto zaznaczyć, że firma współpracuje tylko z profesjonalnymi mistrzami tkackimi, przedstawicielami handlowymi, sprzedawcami i informatykami. W efekcie produkowane są najwyższej jakości wszywki na ubrania, z wiernym odwzorowaniem grafiki na etykiecie.
Najważniejszym produktem w ofercie firmy są żakardowe metki do ubrań, które cieszą popularnością na rynku polskim i zagranicznym i zdobią ubrania takich marek jak: Monnari, Wojas, Pabia, Nord, czy Clinic. Metki żakardowe mają bardzo wiele zastosowań i są używane przez klientów firmy zarówno przy produkcji eleganckiej odzieży wyjściowej, jak i odzieży codziennego użytku, odzieży dziecięcej i młodzieżowej, a także obuwia.

Szczegóły strony https://www.epus.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »