Mamy: 26195 stron.
MENU

Koszulki z nadrukiem

Koszulki z nadrukiem Koszulkomat.eu to miejsce w internecie, w którym będziesz mógł stworzyć własne koszulki z nadrukiem, a oprócz tego także bluzy z nadrukiem, fartuchy, bawełniane worki i plecaki. W ofercie sklepu znajdziesz także inne gadżety, jak na przykład kubki czy poduszki.
Zamawiając produkty możesz wybierać spośród mnóstwa wzorów, posegregowanych w tematyczne kategorie (np.: hobby, seriale, polityka). Koszulkomat udostępnia narzędzie generator koszulek, dzięki któremu przygotujesz własne wzory. Mogą to być grafiki, zdjęcia, cytaty czy inne inspirujące (lub żartobliwe) teksty, albo kompilacje wymienionych elementów. Podobne nadruki możesz przygotować dla pozostałych produktów, dostępnych w ofercie, generator pozwoli ci na m.in. projektowanie bluz.
Główny produkt Koszulkomatu to jednak koszulki z nadrukiem. Firma drukuje na koszulkach w różnych rozmiarach i kolorach. Możesz wybrać także krój (luźna albo slimfit) i rodzaj (np. męskie, damskie, dziecięce). W ofercie są także koszulki i bluzy fullprint.
Istnieje także możliwość podjęcia współpracy z Koszulkomatem poprzez rejestrację w serwisie własnego sklepu. Jego właściciel odpowiada za przygotowanie projektów i opisów koszulek i innych produktów, które chce sprzedawać oraz ustala swoją prowizję. Dystrybucją i formalnościami zajmuje się Koszulkomat. Wejdź na stronę i zaprojektuj koszulkę!

Szczegóły strony koszulkomat.eu:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »