Mamy: 26233 stron.
MENU
Katalog kończy działalność z dniem 01.01.2023

Kulenty-studio.pl - fotografia ślubna

Kulenty-studio.pl - fotografia ślubna Sesje plenerowe, ślubne reportaże fotograficzne, albumy i fotoalbumy ślubne - usługi fotograficzne wykonywane na terenach województwa lubelskiego i mazowieckiego w takich miejscowościach jak, m.in. Łuków, Biała Podlaska, Warszawa, Siedlce, Lublin.
Zdjęcia ślubne wykonywane w stylu dynamicznego reportażu, skupionym na ukazaniu uczuć i najważniejszych momentów w dniu ślubu.
Produktem finalnym jest reportaż ślubny drukowany w eleganckim, stylowym fotoalbumie. Każdy jest projektowany od podstaw biorąc pod uwagę historię z dnia ślubu pary młodej, razem z sesją ślubną, fotoalbum tworzy zamkniętą całość. Okładki albumów to wysokiej jakości oprawy wykonane ze skóry naturalnej i ekskluzywnej, ekoskóry, tkaniny introligatorskiej, drewna lub materiału (płótno, satyna).
Fotoalbumy ze zdjęciami ślubnymi mogą być wzbogacone o dodatki - okucia na rogi, które chronią przed uszkodzeniami, zaokrąglone rogi kart w celu dodatkowej ochrony rogów przez zagięciem.
Fotoalbum może być również umieszczony w stylowym etui, wykonanym z tego samego materiału co oprawa. Do tego grawery laserowe, przeszycia, zdjęcia w okienkach, fotoalbumy w passepartout i fotoksiążki.

Szczegóły strony kulenty-studio.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »