Mamy: 25907 stron.
MENU

POSPLEX - Producent POS

POSPLEX - Producent POS Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i produkcji artykułów reklamowych POS z tworzyw sztucznych. Zespół, który tworzymy posiada bogate doświadczenie w branży, cechuje się niezwykłą kreatywnością i innowacyjnością. Do każdego Klienta mamy indywidualne podejście i staramy się sprostać wszystkim zadaniom powierzonym nam do realizacji. Nowatorskie rozwiązania i nowoczesny design produkowanych przez nas stojaków, ekspozytorów, displayów oraz innych artykułów POS idzie w parze z ich efektywnością we wsparciu sprzedaży. Dzięki staranności wykonania i przywiązywania dużej uwagi do jakości naszych produktów, dążymy do obustronnej satysfakcji, która gwarantuje długotrwałą współpracę.

Oferujemy: ekspozytory, bilonownice, stojaki reklamowe, displaye, listwy na półkowe, cenówki, gabloty reklamowe, podstawki na kosmetyki, organizery biurowe, regały reklamowe oraz inne wyroby z plexi.

Nasza oferta jest konkurencyjna cenowo, gdyż zamawiając artykuły bezpośrednio u producenta POS nie tracą Państwo na marży pośredników.Zapraszamy do współpracy.

Szczegóły strony posplex.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »