Mamy: 20686 stron.
MENU

IWizerunek.pl - Wizerunek w Internecie

IWizerunek.pl - Wizerunek w Internecie Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy iWizerunek. Specjalizujemy się w marketingu internetowym, monitoringu Internetu i Prasy, zarzadzaniu Social Media, outsourcing marketingowe, ochrona wizerunku firm i osób. Wykwalifikowany zespół specjalistów w dziedzinie marketingu internetowego skutecznie doradzi zakresie wizerunku w Internecie bez względu na to czy problemem twojej firmy są opinię czy potrzebujesz wsparcia marketingowego. Nasi specjaliści skutecznie wesprą cię w tych tematach. Zaufaj nam gwarantujemy twoją stuprocentową satysfakcję.

Szczegóły strony iwizerunek.pl:

Komentarze:

 • Tomek » (raport)

  Polecam! Szukalem agencji reklamowej, ktora zajmie sie usunieciem negatywnych opinii w internecie na temat mojej firmy. Trafilem do iWizerunku- szybko zajęli sie moją sprawą, i to skutecznie :)

  Data dodania: 05 09 2016
 • Joanna » (raport)

  Jestem zadowolona ze wspolpracy z iWizerunkiem. Skuteczne dzialania w zakresie marketingu szeptanego szybko przyniosly oczekiwany rezultat. Polecam każdemu, kto chce ożywić swoją markę w internecie.

  Data dodania: 13 10 2016
 • Przemek » (raport)

  Profesjonalnie, dokładnie i rzetelnie. Polecam współpracę z ta firmą- przeprowadzili audyt wizerunkowy i działania antykryzysowe.

  Data dodania: 05 11 2016
 • wojtek » (raport)

  Polecam- zdecydowalem sie na monitoring sieci, bo ostatnio troche negatywow na temat mojego sklepu pojawilo sie w internecie. Fajna opcja, firma- pełen profesjonalizm.

  Data dodania: 03 12 2016
 • dadino » (raport)

  potrzebowalem wsparcia wizerunkowego w zwiazku z kryzysowymi sytuacjami w internecie dotyczacymi sklepu ktory prowadze. polecam iwizerunek- profesjonalnie sie zajeli, swietna wspolpraca

  Data dodania: 19 01 2017

Dodaj swój komentarz »