Mamy: 26224 stron.
MENU

IWizerunek.pl - Wizerunek w Internecie

IWizerunek.pl - Wizerunek w Internecie Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy iWizerunek. Specjalizujemy się w marketingu internetowym, monitoringu Internetu i Prasy, zarzadzaniu Social Media, outsourcing marketingowe, ochrona wizerunku firm i osób. Wykwalifikowany zespół specjalistów w dziedzinie marketingu internetowego skutecznie doradzi zakresie wizerunku w Internecie bez względu na to czy problemem twojej firmy są opinię czy potrzebujesz wsparcia marketingowego. Nasi specjaliści skutecznie wesprą cię w tych tematach. Zaufaj nam gwarantujemy twoją stuprocentową satysfakcję.

Szczegóły strony iwizerunek.pl:

Komentarze:

 • Tomek » (raport)

  Polecam! Szukalem agencji reklamowej, ktora zajmie sie usunieciem negatywnych opinii w internecie na temat mojej firmy. Trafilem do iWizerunku- szybko zajęli sie moją sprawą, i to skutecznie :)

  Data dodania: 05 09 2016
 • Joanna » (raport)

  Jestem zadowolona ze wspolpracy z iWizerunkiem. Skuteczne dzialania w zakresie marketingu szeptanego szybko przyniosly oczekiwany rezultat. Polecam każdemu, kto chce ożywić swoją markę w internecie.

  Data dodania: 13 10 2016
 • Przemek » (raport)

  Profesjonalnie, dokładnie i rzetelnie. Polecam współpracę z ta firmą- przeprowadzili audyt wizerunkowy i działania antykryzysowe.

  Data dodania: 05 11 2016
 • wojtek » (raport)

  Polecam- zdecydowalem sie na monitoring sieci, bo ostatnio troche negatywow na temat mojego sklepu pojawilo sie w internecie. Fajna opcja, firma- pełen profesjonalizm.

  Data dodania: 03 12 2016
 • dadino » (raport)

  potrzebowalem wsparcia wizerunkowego w zwiazku z kryzysowymi sytuacjami w internecie dotyczacymi sklepu ktory prowadze. polecam iwizerunek- profesjonalnie sie zajeli, swietna wspolpraca

  Data dodania: 19 01 2017
 • Patryk Sta » (raport)

  Bardzo profesjonalna firma, która realizuje kampanię na najwyższym poziomie. Na każdym etapie bardzo dobry kontakt i szybko pojawiające się efekty. W końcu udało nam się poprawić niesłusznie nadszarpnięty wizerunek naszego sklepu.

  Data dodania: 03 10 2018
 • Piotr » (raport)

  Potrzebowaliśmy wsparcia w zakresie usunięcia negatywnych opinii które pojawiły się prawdopodobnie przez działanie naszej konkurencji. Do tego chcieliśmy mieć pełną kontrolę w internecie nad wypowiedziami związanymi z nazwą oraz produktami naszej firmy. Tutaj również iWizerunek bardzo dobrze sobie radzi i zapobiega nerwowym sytuacjom będąc w stałym kontakcie z nami. Na ten moment wszystko ok :)

  Data dodania: 03 10 2018
 • Bartosz » (raport)

  Bardzo dobrze współpracuje nam się z agencją iWizerunek. Kampanie zawsze są zamykane terminowo, do tego dobrze rozłożone w czasie i generujące realnych klientów, którzy również zaczęli coraz częściej kupować nasze produkty. Jestem pozytywnie zaskoczony i mam nadzieję, że utrzymają ten poziom a my na pewno nadal będziemy korzysta

  Data dodania: 13 10 2018
 • Weronika » (raport)

  Polecam jako osoba, która dopiero zaczyna przygodę z biznesem. Potrzebowałam wsparcia marketingowego, tak by w sieci regularnie pojawiały sie wpisy na temat mojej firmy. Iwizerunek stworzyl skuteczna kampanie reklamowa, ktora pozwolila potencjalnym klientom zapoznac sie z moja oferta i w ten sposob mam wieksze zyski. Ekstra ;-)

  Data dodania: 21 11 2018
 • Damian » (raport)

  rowniez polecam.. profesjonalnie wykonana kampania reklamowa mojej firmy budowlanej. w tym rowniez szybkie reagowanie na kryzysowe sytuacje w internecie i pojawiajace sie negatywy.

  Data dodania: 03 12 2018
 • Adam1 » (raport)

  Profesjonalna firma z kompetentną obsługą klienta. Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonej kampanii. Wróżę że nasza współpraca potrwa jeszcze długo :)

  Data dodania: 10 02 2019
 • zadowolonyklient » (raport)

  ich działania przynoszą oczekiwane efekty. Umowa zrealizowana prawidłowo i profesjonalnie. Bardzo sobie też chwalę kontakt z panią Olą która była do mnie przydzielona jako osoba kontaktowa

  Data dodania: 02 08 2019
 • Konrad » (raport)

  Nie ma co ukrywać - dzięki nim udało się uratować mój biznes. Perfekcyjnie zaplanowali kampanie i działania w internecie, dzięki czemu udało się zyskać klientów. Na każdym etapie kampanii byłem w kontakcie z pracownikami, którzy zawsze mówili co i jak, cierpliwie tłumaczyli i generalnie wykazali się dużą serdecznością.

  Data dodania: 29 09 2019
 • Paulina » (raport)

  w moim przypadku chodziło o rozpromowanie mojej nowej firmy. Jako że byliśmy świeżynką na rynku i nikt o nas nie słyszał to potrzebowaliśmy trochę szumu :) udało się! Kampania przebiegła dobrze i byłam zadowolona z rezultatów. Gdybym miała polecać jakąś firmę od wizerunku to własnie poleciłabym tę

  Data dodania: 19 11 2019
 • Marcin » (raport)

  trafiliśmy do iWizerunku z polecenia znajomego przedsiębiorcy, któremu pomagali rozpromować firmę w internecie. My równiez oceniamy pozytywnie działania firmy i polecamy dalej :)

  Data dodania: 19 01 2020
 • Katarzyna » (raport)

  firma sprawnie realizuje wykupione usługi, a raporty są zawsze na czas - przejrzyste i jasne

  Data dodania: 20 03 2020
 • Patrycja » (raport)

  Uczciwi, kompetentni i profesjonalni. Drugiej takiej firmy od wizerunku to ze świecą szukać, serio. Mają świetny kontakt z klientem, a współpraca jest bardzo owocna.

  Data dodania: 04 05 2020
 • klient123 » (raport)

  Efekty działań firmy? Lepsza opinia w internecie i o wiele więcej nowych klientów. Tego właśnie oczekiwałem i zostało to spełnione. Rekomenduję iWizerunek.

  Data dodania: 03 08 2020
 • Zolek » (raport)

  Po wirusie mój biznes troche podupadł i musiałem zacząć być wreszcie widoczny w internecie. Jak się cieszę że trafiłem właśnie na iWizerunek. Zajęli się kompleksowo kampanią w sieci. Moja firma powoli staje znowu na nogi.

  Data dodania: 01 09 2020
 • agnieszka » (raport)

  Przyznam szczerze, że w czasach wirusa ich wsparcie okazało się nieocenione. Służą nam profesjonalną radą oraz pomagają działać i rozwijać się w internecie.

  Data dodania: 03 12 2020
 • Monika » (raport)

  Bardzo wam dziękuję :) Świetnie poradziliście sobie z kryzysem wizerunkowym w internecie mojej firmy. Bez was pewnie musielibyśmy zawiesić działalność. A tak to wprowadzamy zmiany w funkcjonowaniu i wprowadzamy nowe. Klienci są wreszcie zadowoleni :)

  Data dodania: 02 02 2021
 • emill » (raport)

  Bardzo dobrze mi się współpracowało z firmą iWizerunek, Od samego początku miałem bardzo dobry kontakt ze swoim opiekunem. Kampania wizerunkowa była zgodna z tym czego oczekiwałem a ewnetualne zmiany nanosiliśmy w trakcie trwania kampanii. Efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Polecam.

  Data dodania: 24 03 2021
 • Aneta » (raport)

  Świetna firma! Dzięki za super reklamę w internecie :) Doskonale wiedzą co zrobić, aby biznes zaczął być rozpoznawalny w sieci. Naprawdę wielkie dzięki!

  Data dodania: 25 06 2021
 • Jolanta » (raport)

  Naprawdę dobrze się złożyło, że tutaj trafiliśmy. Nasza pani opiekunka, która czuwała nad wszystkim rzetelnie wywiązywała się ze swoich obowiązków. Raporty z działań mieliśmy co miesiąc - były dla nas czytelne i jasne. Polecam współpracę z iWizerunek.

  Data dodania: 25 08 2021
 • Klientka » (raport)

  Fachowcy w swojej profesji. Internet to zdecydowanie ich działka i świetnie się odnajdują w tym środowisku. W kwestii doradztwa wizerunkowego w sieci są najlepsi. Zaplanują i poprowadzą kampanie wizerunkowe. Można im zaufać.

  Data dodania: 24 10 2021
 • Michalina » (raport)

  To są internetowi spece :) Widzą jak rozkręcić biznes i potrafią dobrze zaplanować działania, tak aby przyniosły skutek. Oferują szereg przydatnych usług, raporty otrzymywaliśmy z działań regularnie i do tego super kontakt. Polecam!

  Data dodania: 22 12 2021
 • delma » (raport)

  Mocno polecam. To jest zespół profesjonalistów. Mam z nimi same pozytywne doświadczenia i bardzo dobrze się nam razem pracowało. Pomogli mi w odbudowaniu wizerunku mojej firmy. Działania były odpowiednio rozplanowane w czasie i tak też było widać efekty.

  Data dodania: 18 02 2022
 • Johnny » (raport)

  iWizerunek potrafi zrobić dobrze marketing w internecie. Znają się na tym, wiedzą co pasuje do jakiego biznesu i dobrze zaplanują kampanię. Efekty ich działań są widoczne bardzo szybko w moim przypadku.

  Data dodania: 18 03 2022
 • Waldemar » (raport)

  Do iWizerunek trafiłem z polecenia znajomego. Robili dla niego kampanię wizerunkową i był bardzo zadowolony z efektów. Ja również potrzebowałem działań profesjonalistów i dlatego się do nich odezwałem. Oni wiedzą co robić. Cała kampania przygotowana od A do Z - dobrze zaplanowana, przemyślana... Nic dodać nic ująć.

  Data dodania: 24 05 2022
 • Domiii » (raport)

  Z pomocy firmy powinny korzystać między innymi biznesy, które dopiero co rozpoczynają swoją działalność. Dzięki ich aktywnościom można szybciej rozkręcić swoja firmę i szybciej pojawić się w internecie. Oni wiedzą już co dokładnie zaproponować, aby efekty były jak najbardziej spektakularne.

  Data dodania: 03 08 2022
 • Alicja » (raport)

  Według mnie wszystko jest OK. Pani z którą mam kontakt jest osobą kompetentną i serdeczną. Bardzo dobrze mi się z nią pracuje. A co najważniejsze: widać efekty ich działań!

  Data dodania: 16 09 2022

Dodaj swój komentarz »