Mamy: 26145 stron.
MENU

Kursy tańca kubańskiego - Latin Project

Kursy tańca kubańskiego - Latin Project Czy kiedy słyszysz latynoską muzykę nogi same wyrywają się do pląsówGorąca muzyka powoduje szybsze bicie serca? Kto wie, może drzemie w tobie dusza prawdziwego mistrza lub mistrzyni tańca!
Sprawdź to. Wybierz się na energetyczny kurs salsy kubańskiej dla początkujących w Latin Project.
Salsa kubańska to jeden najpopularniejszych tańców latynoamerykańskich. Jest bardzo prosty do nauczenia. Na początku poznasz proste "figurki", a wraz z kolejnymi poziomami coraz bardziej skomplikowane nudos cubanos, czyli węzły kubańskie.
Latin Project to szkoła tańca stworzona przez zapaleńców rytmów latynoskich. Zajęcia przepełnione pasja i charyzmą. Dodatkowym plusem są imprezy organizowane przez nas w w Krakowie. To świetna możliwość, by zaprezentować swoje umiejętności!
Nauka salsy to przyjemny sposób spędzania wolnego czasu. Pomaga nie tylko zdobyć, uzyskać, osiągnąć nowe umiejętności, ale także poznać nowych ludzi i miło spędzić czas.
Kluczem naszego sukcesu jest wspólny zapał, to właśnie dzięki niej udaje nam się zjednywać ludzi, powiększać grono miłośników salsy kubańskiej. Dlatego Latin to również ludzie, którzy angażując się w nasze projekty, podrzucając nam różne pomysły, wspierając nas w organizowanuyorganizacji i wspólnym propagowaniu kultury latynoamerykańskiej w kraju.

Szczegóły strony www.latinproject.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »