Mamy: 26233 stron.
MENU
Katalog kończy działalność z dniem 01.01.2023

Karykatury, dekoracje wnętrz, malarstwo sztalugowe

Karykatury, dekoracje wnętrz, malarstwo sztalugowe Pracownia autorska "Roza art&design" - zajmujemy się projektowaniem wnętrz i mebli, malowaniem obrazów oraz karykatur na zamówienie. Wykonujemy artystyczne dekoracje pomieszczeń w formie malowideł ściennych i ręcznie malowanych przedmiotów(abażurów, poduch, zasłon, serwet)

Specjalizujemy się w malarstwie sztalugowym - obrazy oraz portrety na zamówienie. W ofercie posiadamy również wykonywanie rysunków, w tym portretów, rysunków satyrycznych i karykatur. Równocześnie zajmujemy się projektowaniem identyfikacji wizualnych firm.

Pracownię prowadzi Krystyna Róż-Pasek, absolwentka Liceum Plastycznego w Tarnowie – profil: tkactwo artystyczne oraz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie - wydział: Architektura Wnętrz, specjalizacja: projektowanie mebli i elementów wyposażenia wnętrz.

Karykatury są idealnym prezentem dla ukochanej osoby lub jako prezent na ślub, rocznice ślubu czy osiemnastkę. Taki prezent to pamiątka na całe życie. Pięknie oprawiona na pewno zawiśnie na ścianie i będzie obiektem wspomnień.

Serdecznie zapraszam do odwiedzin naszego serwisu i oczywiście polubienia naszej strony na facebooku. Krystyna Róż-Pasek

Szczegóły strony rozaart.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »