Mamy: 25563 stron.
MENU

Biuro Nieruchomości Poznań OpenTown.pl Agencja Nieruchomości

Biuro Nieruchomości Poznań OpenTown.pl Agencja Nieruchomości Biuro Nieruchomości OpenTown z Poznania jest skuteczną firmą obejmującą w swej działalności głównie Nieruchomości w Poznaniu.

Open Town Agencja Nieruchomości Poznań jest skuteczną i dynamiczną firmą działającą głównie na terenie Poznania i Wielkopolski. Zespół Open Town Agencja Nieruchomości Poznań świadczy usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami jak i doradztwa na rynku nieruchomości oraz kompleksową realizacją projektów deweloperskich.

Open Town Agencja Nieruchomości Poznań to gwarancja szybkiej promocji i bezpiecznej transakcji przeniesienia własności nieruchomości. Nasza złotą zasadą jest nie pobieranie prowizji od kupującego nieruchomość. Staramy się aby każda nieruchomość dotarła do jak największej liczby potęcjalnych klientów. Dla każdej oferty nieruchomości szykujemy odrębny kanał promocji, tak aby dotarła ona do konkretnej grupy obriorców.

Open Town Agencja Nieruchomości Poznań nawiązuje współpracę z firmami deweloperskimi celem lepszej ekspozycji inwestycji na rynku nieruchomości i ukierunkowanie jej na docelowego klienta. Szeroka oferta realizacji deweloperskich umożliwia sprawdzenie wielu ofert w jednym miejscu i dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb. Gwarantujemy bezpieczeństwo prawne każdej transakcji realizowanej przez klientów indywidualnych i instytucjonalnych.


Ważnym punktem działalności Open Town Agencji Nieruchomości Poznań jest wspieranie nowych inwestycji w nieruchomości. Nasz zespół realizuje inwestycje deweloperskie w pełnym zakresie usług, od momentu zakupu nieruchomości, poprzez realizację zabudowy i zarządzanie nią, aż do momentu sprzedaży gotowej inwestycji. Inwestor staje się właścicielem inwestycji, którą w pełni zarządza i prowadzi zespół Open Town Agencja Nieruchomości Poznań.

Słowa kluczowe: Agencja Nieruchomości Poznań

Szczegóły strony opentown.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »