Mamy: 24011 stron.
MENU

Sklep z herbatą Demmers | demmers.pl

Sklep z herbatą Demmers | demmers.pl Jeśli wydaje Ci się, że herbata może mieć tylko kilka smaków, oznacza to, że nigdy nie trafiłeś do Demmers Teahouse. To sklep z wieloletnią tradycją, która sięga lat 80. ubiegłego wieku. Austriacką sieć założył w 1981 roku Andrew Demmer, selekcjoner herbaty, który użyczył marce nazwiska. Pierwszy sklep stanął w Wiedniu, przy Moelker Bastei. W ciągu 30 lat działalności sieć rozwinęła się tak, że ma już punkty sprzedaży na każdym kontynencie. W Polsce mieści się między innymi we Wrocławiu (możliwe są także zakupy internetowe).

Co sklep z herbatą Demmers ma dla swoich klientów? Przede wszystkim pyszną herbatę, nawet 190 smaków. Ponadto w sklepach stacjonarnych: miłe słowo i uprzejmą obsługę, a w sklepach online - szybką wysyłkę. Czy trzeba czegoś więcej?

Nawet jeśli, Demmers sprosta wymaganiom klientów. Tym, którzy herbatę lubią zastąpić czasem kawą, proponuje kawy klasyczne, zielone i smakowe. Oprócz tego ma naczynia do podawania herbaty i akcesoria do jej parzenia.

Oferuje także zestawy prezentowe, które można skomponować samodzielnie albo wybrać spośród tych przygotowanych przez Demmers.

Szczegóły strony https://demmers.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »