Mamy: 25561 stron.
MENU

Prowokator Myśli

Prowokator Myśli Blog. Kominek i lifestyle, czy nie koniminek i a`lifestyle?Czyż nie często powstaje sytuacja, w której filozofia zakazuje komuś filozofowania? Kim jest Prowokator mysli?Nosi wiele masek, zawsze i wszędzie, boi się je zdjąć – a żadna z nich nie pokazuje go w żadnym stopniu. Udawanie jest jego męczarnią.Jest kimś obok ciebie, twoim sąsiadem, kumplem, koleżanką. Jest twoją żoną, jest twoim mężem. Jest każdym mężczyzną, jest każdą kobietą … Każdym…I żadko się myli! Social media, emocje. Wzruszenia.
Spotkanie było nieuniknione, spojrzenie jakim się obdarzyliśmy było znaczące, aż nadto. Byłem niemal pewien, że się masturbuje. Ta pewność siebie, dumnie podniesione czoło, inteligencja, promienny uśmiech – tak, ta kobieta wiedziała czego chce, wiedziała kim jest. Tak pewne siebie kobiety potrafią wyrazić swoje potrzeby . Wiedziałem, że będę ją miał, już byłem w jej głowie i palcach.
Sam marzyłem by skosztować z niej jej nektaru.

No, ale rzeczywistość była nieco inna . Bo niby jak się zaangażować, gdy ma się swoje życie? Ja o jej życiu wiedziałem nieco więcej niż ona o moim. To była niesprawiedliwa przewaga. Siedziałem więc cicho, obserwując ją i podziwiając. Tęskniąc. Aż przyszedł sms, dziękowała mi za okazane ludzkie oblicze, doczekałem się, by łącząca nas służbowa relacja dała mi okazje na wykazanie się swoim podejrzanym człowieczeństwem, co znowu poskutkowało prywatnym kontaktem. To była więc ta magia, Całodzienne rozmowy by sms, cyfrowe zbliżenie, internetowa więź. To zadziwiające, jak słowa potrafią rozpalić najskrytsze ludzkie tęsknoty. W tych zdaniach potrafiliśmy ukryć i odnaleźć zatraconą gdzieś grę emocji, pragnienie dotyku. Razem zasypialiśmy, razem się budziliśmy, razem spaliśmy. Całe dnie razem. Gdy gotowałem, – gotowałem dla niej, gdy słuchałem muzyki – myślałem o niej, gdy wchodziłem pod prysznic – wchodziliśmy razem.

Nadchodził czas, w którym powinniśmy się w końcu spotkać…

Szczegóły strony prowokatormysli.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »