Mamy: 18271 stron.
MENU

Naprawa telefonów i tabletów, serwis laptopów

Naprawa telefonów i tabletów, serwis laptopów Jesteśmy wyspecjalizowanym serwisem laptopów, telefonów, tabletów i nie tylko. Nasza firma to przede wszystkim zespół profesjonalnych techników-elektroników, którzy mają doświadczenie w naprawach wyspecjalizowanych urządzeń elektronicznych jak i sprzętów domowego użytku.
Platforma fixeo.pl jest wyprofilowana pod naprawy dla klientów indywidualnych, jednakże współpracujemy także z firmami na zasadach abonamentowych, którym jesteśmy w stanie zapewnić stałą opiekę serwisową a także doradztwo w zakresie: Outsourcing’u IT, Sprzedaży sprzętu i oprogramowania, Stałą opiekę serwisową, Konsultacje IT, Instalacje i Konserwacje Sieci komputerowych a także Audyty informatyczne.

Nasi serwisanci to najlepsi i wykwalifikowani technicy, którzy swoją wiedzę rozwijają już od prawie dwudziestu lat. Posiadają wiedzę popartą ogromnym doświadczeniem, która przekazywana jest także naszych młodszym pracownikom, którzy pod bacznym okiem starszych techników uczą się należycie swojego zawodu.

Co można u nas naprawić? Praktycznie wszystko i wszystkich producentów. Staramy się wychodzić na przeciw oczekiwaniom naszych klientów i prowadzimy serwis pogwarancyjny takich marek jak: Apple, Acer, Asus, Dell, Lenovo, Samsung, HP, Toshiba, Sony, Compaq, Nokia i wielu wielu innych.

Szczegóły strony fixeo.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »