Mamy: 26233 stron.
MENU
Katalog kończy działalność z dniem 01.01.2023

MRP Koder Centrum edukacyjne: szkolenia i kursy IT

MRP Koder Centrum edukacyjne: szkolenia i kursy IT Zapraszamy Państwa na kursy i szkolenia komputerowe organizowane przez MRP-KODER Centrum Edukacyjne. U nas zdobędą Państwo wiedzę teoretyczną oraz praktyczną z różnych dziedzin informatyki. Szkolenia są prowadzone z użyciem nowoczesnego sprzętu komputerowego i technik audio-wizualnych.
Zapoznajemy kursantów z funkcjami danego rozwiązania IT, a następnie umożliwiamy sprawdzenie nabytej wiedzy w sposób praktyczny na sprzęcie dysponowanym przez Centrum Edukacyjne. Sprzęt ten jest zgodny z wymaganiami, jakie wymaga dane rozwiązanie IT.

Centrum Edukacyjne prowadzi szkolenia na wszystkich poziomach zaawansowania, począwszy od poziomu podstawowego, po bardzo zaawansowane technologie informacyjne. Prowadzimy szkolenia w oparciu o własne plany nauczania, dostosowane do wymagań obecnego rynku IT. Po ukończonym szkoleniu i pozytywnie zdanym egzaminie (teoretycznym, bądź praktycznym) uczestnicy otrzymują certyfikaty, które są cenione i dostrzegane przez pracodawców.

http://www.kursy-it.edu.pl/szkolenia/microsoft-server-2008.html

http://www.kursy-it.edu.pl/szkolenia/autocad.html

Szczegóły strony www.kursy-it.edu.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »