Mamy: 26147 stron.
MENU

Koncerty bilety

Koncerty bilety To będzie pierwszy raz, kiedy Justin Bieber zawita do Polski!
Młody gwiazdor jest bez wątpliwości jednym z najbardziej znanych współczesnych wykonawców muzyki pop i niezwykle wpływową osobistością show-biznesu. Jego karier jednak trwa bardzo krótko. Oto bowiem w listopadzie 2009 roku na świat wyszedł dopiero pierwszy minialbum piosenkarza, który odniósł ogromny sukces na całym świecie. Płyta "My World" bardzo szybko stała się platynowa, a jej sprzedaż na terenie USA przekroczyła milion egzemplarzy. Bieber stał się pierwszym w całej historii artystą, którego siedem piosenek z debiutanckiego albumu znalazło się na liście Biillboard Hot 100.
Justin Bieber bilety możecie cały czas kupować i sprzedawać w popularnym serwisie internetowej wymiany biletów – AleBilet. Nam możecie być pewni, że wszystkie transakcje są bezpieczne i otrzymacie autentyczne bilety na czas.
Justin Bieber od pewnego czasu jest również uważany za króla internetu i ikonę kultury popularnej. Wystarczy napisać, że Kanadyjczyk ma 43 milionów fanów na Facebooku. Jego profil na Twitterze śledzi ponad 22 miliony osób. Największą furorę robi jednak na YouTubie.

Szczegóły strony www.alebilet.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »