Mamy: 18496 stron.
MENU

Itprojekt.pl

Itprojekt.pl ITproject.pl założony został w 2008 r. w celu zaspokojenia rosnących potrzeb na usługi związane z branżą IT. Dla naszych klientów mamy bardzo szeroki wachlarz usług. Proponowana przez nas oferta jest przy każdej okazji personalnie dostosowywana do potrzeb każdego przedsiębiorstwa i jest poparta szczegółową analizą wymagań. Chętnie podejmiemy współpracę z przedsiębiorstwami o różnych rozmiarach.


Możecie liczyć na specjalistyczną pomoc naszych fachowców ze sporym doświadczeniem. Zachęcamy do sprawdzenia branżowej witryny:http://www.itprojekt.pl. W Warszawie (04-863) na ul. Wągrowieckiej 3a znajdą Państwo siedzibę naszej firmy. Zapraszamy do kontaktu drogą mailową: info@itprojekt.pl lub pod wskazanym numerem: +48 22 295 12 73. Informujemy również o naszym nrze NIP: 9521911393 i REGON 146255623
Jeżeli zależy Ci na dobrym funkcjonowaniu systemów informatycznych w firmie, to z całą pewnością warto skorzystać z naszej pomocy. Po co prowadzić dział IT, jeżeli istnieje możliwość, aby zlecić to profesjonalistom? Dzięki takiemu działaniu możecie kompletnie poświęcić się rozwijaniu firmy.


Wsparcie telefoniczne, sieci LAN, obsługa serwerów, naprawa sprzętu to tylko niektóre z usług, jakie możemy Państwu zaproponować. Sporo dodatkowych ogłoszeń w temacie naszych usług mogą Państwo przejrzeć na naszej stronie internetowej: www.itprojekt.pl. Możecie w tym miejscu Państwo dokładnie obejrzeć wszystkie usługi. Chętnie odpowiemy naszym Klientom na wszystkie wątpliwości i poradzimy, które działania IT należy zakupić. Swoje usługi zawsze próbujemy skonstruować w ten sposób, aby klienci naszej firmy byli z niej kompletnie zadowoleni.

Szczegóły strony itprojekt.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »