Mamy: 25912 stron.
MENU

Halvik ;) | nowinki ze świata gier Xbox 360, PS3

Halvik ;) | nowinki ze świata gier Xbox 360, PS3 Crysis 3, Far Cry 3, Battlefield 3 - Gry PC Xbox 360 PS3 - tym się jaramy i w to gramy! Szukasz informacji na ten temat, dobrze trafiłeś! Recenzje i opinie na temat gier tylko u nas!

Nowe artykuły na temat gier komputerowych dodajemy prawie codziennie. Śledzenie informacji na temat gier na konsole oraz na komputery osobiste to nasza pasja. W ostatnim czasie skupiamy się mocno na strzelankach. W szczególności dużo miejsca poświęcamy grze Crysis 3. Ten niesamowity shooter będący kontynuacją Crysis II zapowiada się na prawdę niesamowicie! Tylko u nas znajdziesz prawdziwe gampeplay z Crysis 3. Mieliśmy okazję przetestować tę grę podczas zamkniętych testów Alpha w 2012 roku. Musimy stwierdzić, że szykuje się nam gra przełomowa.

Battlefield jest ostatnio najczęściej uruchamianą grą na naszych konsolach. Dużo piszemy na temat map w grze oraz nowych trybach rozgrywki. Uwielbiasz trolling? U nas znajdziesz masę filmów z Battlefield 3 pokazujących trolling w grze. Nie ukrywamy, że potrafi on dać dużo przyjemności z gry. Nie jest to często mile widzany sposób gry, ale niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nigdy nie podkładał C4 pod leżącego snajpera przeciwnika :)

Gameplay z Battlefield 3

Drugą często odpalaną gierką jest najnowszy Far Cry 3. Najnowsza odsłona serii farcry pokazała pazury! Gra jest w pewnym stopniu podobna do drugiej odsłony pod względem wielkości otoczenia i możliwości podróżniczych po świecie gry. Poprawiono natomiast sposób poruszania się po wyspie w grze. Mamy do dyspozycji dużo pojazdów a wokół kręci się dużo wrogów. Wszystko to sprawia, że Far Cry 3 jest grą bardzo ciekawą i trudno oderwać od niej uwagę. Jeżeli szukasz informacji na temat powyższych gier oraz innych nowości ze świata gier na konsole i pc to zajrzyj do nas!

Na pewno znajdziesz jakieś ciekawe artykuły dla siebie!

Zapraszamy!

Szczegóły strony www.halvik.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »