Mamy: 26146 stron.
MENU

Blog Technologiczny

Blog Technologiczny W internecie istnieją ogromne ilości witryn, a my faktycznie znamy ich zaledwie kilka czasem kilkadziesiąt. Co kryją zatem inne? Czy są ukrywane albowiem nic nie są warte? Okazuje się, że nie.
Większości serwisów opublikowanych w sieci nie możemy zobaczyć ponieważ ludzi, którzy je tworzą nie przewidują specjalnego budżetu na reklamę. Koszt reklamy w mediach to setki tysięcy złotych, a małej firmy bądź osób prywatnych pasjonujących się niszową tematyką, po prostu nie stać na to. Jednak jest łatwe rozwiązanie, z którego może skorzystać każdy właściciel strony internetowej - katalogi stron. Katalog stron to celowo przygotowana witryna, w której można opublikować treściwy tekst dotyczący promowanej witryny w odpowiedniej kategorii. Dzięki temu użytkownik sieci poszukujący portalu traktującego o Bieszczadach, wybierając kategorię turystyka znajdzie dokładnie to czego pragnie. Katalogi to swego rodzaju listy stron, dzięki którym w łatwy sposób daje się znaleźć witryny dotyczące wybranej problematyki, a nie, jak w wypadku wyszukiwarek – tylko wybranego słowa.
Katalogi stron to duże udogodnienie dla użytkowników sieci poszukujących informacji na określony temat, ale także doskonałe narzędzie do wypromowania witryn. W internecie jest bowiem wielka ilość katalogów, gdzie można zamieszczać teksty za darmo albo za niedużą opłatą. Dzięki temu, iż strona znajdzie się w dużej ilości katalogów znacznie wzrosną szanse na to, iż ktoś ją odnajdzie wśród setek innych i odwiedzi. Natomiast wraz z większą ilością gości przyrasta prestiż strony, a często również zarobki na przykład z publikowanych na niej reklam.

Szczegóły strony tech.netbe.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »