Mamy: 25861 stron.
MENU

Sklep groomerski - GroomerShop

Sklep groomerski - GroomerShop GroomerShop to internetowy sklep groomerski, którego asortyment z całą pewnością docenią nie tylko profesjonalni groomerzy, ale również hodowcy, właściciele sklepów z artykułami dla zwierząt i osoby prowadzące przychodnie weterynaryjne.
W ofercie sklepu można znaleźć wiele artykułów dla kota i psa: klatki, transportery, legowiska, smycze, szelki, miski, zabawki i wiele innych. Poza tym istnieje szeroki wybór suplementów i karm. Jednak jak wynika z nazwy, GroomerShop specjalizuje się przede wszystkim w artykułach do pielęgnacji zwierząt, takich jak: szczotki, grzebienie, trymery, maszynki do strzyżenia, szampony, odżywki, perfumy, profesjonalne kosmetyki dla psów, kotów czy koni.
Całą ofertę sklepu groomerskiego można łatwo przejrzeć za pomocą przyjaznej użytkownikom strony internetowej, gdzie produkty są podzielone na następujące kategorie: akcesoria dla psa i kota, kosmetyki, pielęgnacja, strzyżenie, wyposażenie, karma. Ponadto, można przejrzeć produkty według nazwy marki. Na stronie internetowej znajdują się również informacje o nowościach i promocjach.
W tej chwili GroomerShop nie posiada stacjonarnego sklepu, gdzie można przyjść i obejrzeć towar, ale istnieje możliwość odbioru towaru na miejscu.

Szczegóły strony https://groomershop.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »