Mamy: 26195 stron.
MENU

Pigwowiec japoński

Pigwowiec japoński Pigwowiec japoński to krzew, który daje jedne z bardziej znanych jesiennych owoców. Jednakże, nie każdy wie, że taka roślina istnieje. Pigwowiec japoński to czyste zdrowie. Owoce pigwowca mają w sobie ogromne ilości witaminy C, a także witaminy B1, B2, PP. Pigwowiec japoński ma właściwości prozdrowotne. A przetwory z niego to skumulowane zdrowie oraz niepowtarzalny smak i aromat. Przetwory z pigwowca mają działanie przeciwmiażdżycowe, antynowotworowe, a także posiadają właściwości regenerujące wątrobę.
Pigwowiec japoński to nie tylko owoce, ale również piękny krzew ozdobny. Różowe kwiaty pigwowca, wiosną, pięknie zdobią przydomowe ogrody. Pigwowiec japoński nie wymaga pielęgnacji, jest odporny na każde warunki glebowe oraz mrozy. Owoce pigwowca przypominają małe jabłuszka, ale w smaku są niesamowicie kwaśne i twarde. Idealnie nadają się na zimowe przetwory. Dżemy, powidła, zdrowe syropy czy aromatyczne, złote nalewki. Aromat i smak przetworów z pigwowca, nadaje się idealnie jako dodatek do innych potraw.
Mamy nadzieję, że ten krótki wpis o pigwowcu japońskim Państwa zaciekawił. Zapraszamy na naszą stronę internetową, w celu zdobycia większej ilość informacji na temat tej rośliny, jej właściwości oraz sposobów zastosowania. Zachęcamy również do zakupów owoców pigwowca, w celu przygotowania własnych przetworów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony!

Szczegóły strony www.zpigwowca.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »