Mamy: 22109 stron.
MENU

Hodowla psów rasowych Cavalier King Charles Spaniel

Hodowla psów rasowych Cavalier King Charles Spaniel Stronia domowej hodowli psów rasowych Cavalier King Charles Spaniel w Lublinie.
Wyjątkowym wydarzeniem w naszej rodzinie był rok 2006, kiedy zawitała do naszego domu suczka o imieniu Cindy. Ta cudowna istotka oczarowała nas swoim wdziękiem, urodą i sposobem bycia. Nie wierzyliśmy, że pies może być tak czuły i inteligentny. Od tego czasu rasa ta stała się naszą wielką pasją. Pierwsze kroki w kynologii stawialiśmy z naszą suczką Cindy, a decyzja o dołączeniu do naszej rodziny jej córeczki było tylko kwestią czasu. Ten czas nastąpił w 2011 roku, przy drugim miocie Cindy nie mogliśmy się oprzeć urokowi Noli. Kochamy obie bezgranicznie.
Przykładamy dużą wagę do żywienia oraz do zdrowia naszych suczek. Regularnie badamy serduszka w kierunku MVD. 23.07.2012 Z przyjemnością informujemy, że przyszło na świat 7 wspaniałych szczeniąt ze skojarzenia: Cindy Krucha Fantazja oraz Prins Kingbjan (Więcej w zakładce Szczenięta).www.kolorowewzgorze.pl/szczenieta/

Szczegóły strony kolorowewzgorze.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »