Mamy: 26145 stron.
MENU

Zdjęcia przez internet

Zdjęcia przez internet Vertis.pl to idealny portal online utworzony ku uciesze miłośników uwieczniania chwil za pomocą fotografii. Firma ta stworzona została na początku XXI w., żeby wyjść naprzeciw wszystkim wymaganiom i potrzebom odbiorców, którym nie straszne są nowoczesne technologie. Jest to pierwsza taka działalność w Polsce, która oferuje odbitki online.


Wystarczy wpisać nazwę Vertis.pl w przeglądarce internetowej, a nasze fotografie cyfrowe drukowane są w profesjonalnych laboratoriach, które gwarantują wysoką jakość wywołanych zdjęć. Tak profesjonalne procedury pracy dotyczące fotografii cyfrowej sprawiają, że witryna Vertis jest niemal corocznie laureatem prestiżowej gratyfikacji będącej wyróżnieniem firmy przez jej klientów.


Oprócz oferty zapewniającej wysokiej jakości zdjęcia przez internet, portal zapewnia też inne równie interesujące artykuły, które urozmaicą drukowanie zdjęć. Kupujący stworzyć mogą na przykład własne odbitki na piance. Dzięki temu fotografie uzyskają ekstra zabezpieczenie przez co nadadzą się na znakomity podarek, lecz także obrazek, który będzie oryginalną ozdobą naszego domu. Proponujemy też artykuły takie jak fotowydruki, jak również przygotowanie kalendarzyka z ulubionych fotografii. Sporą popularnością charakteryzują się też ubrania czy kubeczki z fotografią, czasami także torby oraz maskotki. Tak pomysłowo zrobione artykuły powodują, że osoba, która dostanie je w prezencie bardzo się ucieszy.


Chcąc sprostać potrzebom użytkowników naszego serwisu, pragniemy zaproponować im kilka różnych sposobów kontaktu z obsługą www.vertis.pl. Odbiorcy wolący formę online, z całą pewnością z ochotą skorzystają z kontaktu drogą e-mailową: info@vertis.pl. Dostępna jest też opcja nawiązania z nami kontaktu za pomocą placówki pocztowej. Adres naszego laboratorium to: 44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 23. Umożliwiamy też możliwość kontaktu drogą telefoniczną, nasz numer to: 801-009-508 w godzinach od 10:00 do 18.

Szczegóły strony www.vertis.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »