Mamy: 25898 stron.
MENU

Www.dlamojegodomu.pl Odkurzacz

Www.dlamojegodomu.pl Odkurzacz We Wrocławiu znajduje się siedziba firmy Ampuro. Jest to dystybutor niemieckich odkurzaczy z filtrem wodnym Vivenso. Nasze odkurzacze są w szczególności polecane dla rodziców małych dzieci, alergików jak i każdego, kto chce skutecznie i szybko pozybyć się ze swojego otoczenia zanieczyszczeń, alergenów i kurzu. Produkty Vivenso radzą sobie wyśmienicie z każdą powierzchnią – wykładzinami, dywanami, tapicerką czy też materacami. Do zestawu dołączone są niezbędne akcesoria, a w asortymencie firmy znależ można więcej części oraz produktów do czyszczenia oraz środków. Zachęcamy do kontaktu i odwiedznia naszej witryny.

Szczegóły strony www.dlamojegodomu.pl:

Komentarze:

 • Marek » (raport)

  Uważam, że zestaw czyszczący Vivenso jest super odkurzaczem. Bardzo tani w eksploatacji. Po kupieniu tego odkurzacza w moim domu skończyły się problemy z nieprzyjemnymi zapachami. Przy używaniu turboszczotki mam pewność, że mam naprawdę czyste materace i wykładziny dywanowe.

  Data dodania: 10 05 2018
 • Zadowolona » (raport)

  Polecam to urządzenie, bardzo przydatne, tanie w utrzymaniu, niezawodne. W domu nie mam kurzu, za to utrzymuje się piękny zapach dzięki olejkom, które stosuję w czasie sprzątania tym cudem, w domu jest czysto, bez roztoczy. Produkt wart swojej ceny.

  Data dodania: 11 05 2018
 • Franek » (raport)

  Brawo Ampuro, takiego urządzenia potrzebowałem. Od ponad roku mam Vivenso i nie oddał bym je nikomu. Rzeczywiście działa tak jak tego oczekiwałem i polecam je każdej osobie. Brawo mam nadzieję że będę się nim cieszył kupę lat

  Data dodania: 17 05 2018

Dodaj swój komentarz »