Mamy: 25546 stron.
MENU

Środki ochrony indywidualnej | protekt.pl

Środki ochrony indywidualnej | protekt.pl Szukasz producenta środków ochrony indywidualnej, wytwarzającego artykuły sprawdzające się przy pracach wysokościowych? Jeśli tak, koniecznie sprawdź ofertę firmy PROTEKT z Łodzi. Nasza oferta obejmuje oprzyrządowanie posiadające wszystkie niezbędne certyfikaty, dzięki czemu możemy zagwarantować bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Dodatkowo oferta jest naprawdę kompleksowa, od zestawów asekuracyjnych, przez szelki bezpieczeństwa, aż po słupołazy i drzewołazy. Sprawia to, że z naszej oferty mogą korzystać właściciele firm z wielu różnych branż, w tym z sektora górniczego, włókienniczego oraz przemysłowego.

Poza produkcją i sprzedażą środków ochrony indywidualnej, prowadzimy również szkolenia w zakresie ich użytkowania. Szkolenia kierowane są zarówno do pracowników, jak i osób odpowiedzialnych za przeglądy tego typu artykułów. Podczas naszych kursów poruszamy również aspekty formalne związane z pracami na wysokości, które zawsze przekazywane są w zgodzie z bieżącą wiedzą w tej dziedzinie.

Jeśli szukasz firmy oferującej wysokiej klasy środki ochrony indywidualnej, koniecznie sprawdź naszą ofertę na stronie internetowej. Aby dowiedzieć się jeszcze więcej o prezentowanym asortymencie, zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu z naszymi pracownikami.

Szczegóły strony https://protekt.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »