Mamy: 25606 stron.
MENU

Łódzkie lokale magazynowe do wynajmu

Łódzkie lokale magazynowe do wynajmu Prężnie rozwijająca się firma Wydawnicza Park z miasta Łódź oferuje lokale magazynowe, handlowe, użytkowe i usługowe do wynajmu a cały kompleks rozciąga się na powierzchni 9000 metrów kwadratowych.
Jeśli ktoś chce rozpocząć działalność w Łodzi w dobrej lokalizacji, blisko centrum miasta to wynajem nieruchomości komercyjnych skierowany jest właśnie do nich.
Dobrze zaprojektowany kompleks o ciekawej architekturze zapewnia wynajmującym dobre warunki do prowadzenia interesów i rozwoju swojej firmy .
Organizacja Wydawnicza Park Łódź szczyci się dużą rutyną, natomiast lokale są rozległe, przestronne, wygodne i wielofunkcyjne.
Nieruchomość składa się z 7 nowoczesnych budynków, z łatwym dojazdem, parkingami oraz windami towarowymi.
Inwalidzi nie będę mieli problemu z poruszaniem się na terenie nieruchomości oraz w lokalach ponieważ cały kompleks budynków wraz z infrastrukturą jest przystosowany dla ludzi niepełnosprawnych.
Wynajem lokali w tym miejscu Łodzi to lokale, które zapewniają komfort, wysoką jakość za niską cenę a także gwarancję i spokój prowadzenia biznesu.
Wydawnicza Park Łódź nie dyskryminuje mikro i małych przedsiębiorstw, które są tak samo traktowane jak duże, zagraniczne korporacje, które mają swoje przedstawicielstwo w Polsce.
Zespół pracowników obsługujących wynajem lokali komercyjnych to zgrana i skuteczna ekipa.

Szczegóły strony www.wydawnicza.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »