Mamy: 24432 stron.
MENU

Instrukcje BHP - BHPEX

Instrukcje BHP - BHPEX Firma BHPEX oferuje największy wybór gotowych instrukcji bhp dla różnego typu stanowisk oraz maszyn, czy urządzeń. Dokumenty te są obowiązkowe w każdym zakładzie pracy, o czym mówi Kodeks Pracy i akty wykonawcze do niego. Wszystkie instrukcje bhp, dostępne w naszym sklepie, są zgodne z przepisami prawa, a co za tym idzie, nasi klienci otrzymują gotowy dokument. Oferujemy:
- instrukcje bhp planszowe - wykonane z trwałego materiału, gotowe do zawieszenia na ścianie, dzięki wygodnym lepcom, zamieszczonym na ich odwrocie. Dokumenty nasi klienci otrzymują kurierem w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia.
- instrukcje bhp elektroniczne - w pliku pdf do pobrania i do samodzielnego wydruku. Nasi klienci otrzymują je w ciągu ok. 1 min. od złożenia zamówienia.
Nasz sklep internetowy posiada największą w Polsce bazę instrukcji stanowiskowych. Jeżeli jakiś dokument nie jest dostępny, wykonujemy go na zlecenie.
Instrukcje bhp są wymagane m. in. wszędzie tam, gdzie występuje zagrożenie dla życia lub zdrowia pracowników. Zagrożenie takie wiąże się z wykonywaniem niemal każdego zawodu. Za udostępnianie dokumentów odpowiada pracodawca. Odpowiednie instrukcje bhp uchronią pracodawców nie tylko przed ewentualnymi mandatami ze strony Państwowej Instrukcji Pracy, ale również przed wypadkowością w pracy. Oferowane przez firmę BHPEX instrukcje bhp zawierają następującą strukturę:
1. Czynności przed rozpoczęciem pracy;
2. Zasady i sposoby bezpiecznego wykonywania pracy;
3. Czynności po zakończeniu pracy;
4. Zasady postępowania w sytuacjach awaryjnych;
5. Uwagi ogólne;
6. Podstawowe warunki bezpieczeństwa;
7. Czynności zabronione.
8. Uwagi końcowe.
Ostateczna treść instrukcji bhp zależy od specyfiki stanowiska pracy, czy obsługiwanego urządzenia.
Zapraszamy do kontaktu i zakupów. Nasi specjaliści udzielą wszelkich, niezbędnych informacji.

Szczegóły strony www.bhpex.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »