Mamy: 24858 stron.
MENU

Fotograf Krzysztof Wasiuk kompetentny fotograf ślubny warszawa

Fotograf Krzysztof Wasiuk kompetentny fotograf ślubny warszawa Ślub to jeden z najistotniejszych momentów w egzystencji dwojga ludzi. Mimo to żeby móc w przyszłości rozpamiętywać tę poruszającą chwilę warto skorzystać z usług zawodowego fotografa ślubnego. Dobór odpowiedniego specjalisty jest bardzo ważny, dlatego że najważniejsze jest aby zrobione przez niego zdjęcia przedstawiły magię chwili. Toteż warto skorzystać z oferty Krzysztofa Wasiuka, eksperta z Warszawy, z wieloletnim stażem.

Selekcja właściwego pakietu

W zależności od rodzaju uroczystości oraz potrzeby, klienci mają odmienne opcje do wyboru. Bazowa możliwość mieści zdjęcia zrealizowane jedynie w momencie składania przysięgi poprzez małżonków, w kościele bądź USC. Następnie po zakończeniu uroczystości artysta robi dodatkowe zdjęcia wszystkich zebranych gości przed urzędem, lecz samo przyjęcie nie będzie już uchwycone na fotografiach. Do pakietu można dobrać również pakiet zdjęć w plenerze. Nowożeńcy wybierają ciekawe miejsce, w którym dopuszczalna jest do zaaranżowania sesja zdjęciowa, a następnie wybierają się tam w wybranym czasie razem ze swoim fotografem. Ten robi romantyczną lub zabawną sesję - wszystko zgodnie z życzeniami nowożeńców. Po upływie kilku tygodni niezbędnych na niewielki retusz, otrzymujemy fotografie na kilku płytach oraz album w formie książki.

Najszerszy pakiet obejmuje także fotografie wykonywane na przyjęciu weselnym. W opcji zawarte są także fotografie zrobione podczas przygotowań młodych do wyruszenia na ceremonię - przymierzanie krawatu, ubieranie panny młodej, życzenia od rodziców. Artysta w trakcie weselnego przyjęcia zobowiązuje się wykonać około 160 zdjęć, idealnie wykadrowanych oraz zretuszowanych. Sesja sporządzana jest nie jedynie w najistotniejszych momentach przyjęcia, jak pierwszy walc, krojenie tortu, ale także uwieczniana jest zabawa ości, oraz ciekawe sesje ze znajomymi czy rodziną. Fotograf pozostaje na sali aż do oczepin, możliwe będzie przedłużenie jego wizyty wedle życzenia.

Szczegóły strony krzysztofwasiuk.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »