Mamy: 26105 stron.
MENU

FotoBoxik - fotobudka z Wroclawia

FotoBoxik - fotobudka z Wroclawia Fotobudka FotoBoxik – zastanawiasz się nad wyjątkową niespodzianką na weselu, imprezie czy evencie ? Bardzo dobrze trafiłeś – jesteśmy tym czego szukałeś! Zabawa z FotoBoxikiem to masa uśmiechów, świetna zabawa, roześmiani znajomi i niezapomniana pamiątka.

Ale o co chodzi? To wyjątkowo proste i intuicyjne– przyjeżdżamy na miejsce Waszego wesela lub imprezy. Szybko i sprawnie rozkładamy fotobudkę i gotowę! Teraz Wasi znajomi mogą się przebrać w nasze śmieszne, pobudzające fantazję gadżety, zapozować i nacisnąć START – i teraz foto budka robi Wam fotki co kilka sekund, oczywiście podgląd tego jak ślicznie wyglądacie jest ciągle na monitorze. A już po chwili fotki z budki są wydrukowane.
Pamiętaj, że niczym nie musisz się martwić – nasz asystent będzie pomagał Twoim gościom. Fotobudka FotoBoxik to mnóstwo fun’u i zero stresu .

Nie ma limitu zdjęć! Robicie fotki ile macie ochotę, a po imprezie dostaniecie od nas foty z formie elektronicznej
Ustalanie wyglądu wydruków, pomoc asystenta, dojazd, gadżety, tło i foto budka, przy której macie nieograniczoną ilość zdjęć oraz wiele śmiechu i dobrej zabawy jest zawsze w cenie.
Pracujemy na wysokiej jakości sprzęcie robiąc zdjęcia na profesjonalnym papierze fotograficzny, a nasza obsługa jest zawsze życzliwa i pomocna.

Na imprezie z FotoBoxikiem zarówno młodsii jak i starsi goście świetnie się bawią!!

Z chęcią odpowiemy na każde pytanie
Zapraszamy do kontaktu
www.fotoboxik.pl
tel. 661-858-205
Znajdź nas na Facebooku – FotoBoxik

My i nasza fotobudka działamy terenie woj. dolnośląskiego, opolskiego, lubuskiego, wielkopolskiego i nie tylko. Zapytaj!

Szczegóły strony www.fotoboxik.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »