Mamy: 25371 stron.
MENU

F.T.U.H MaxTrans - transport i spedycja

F.T.U.H MaxTrans - transport i spedycja Nasza firma to doświadczona firma która współpracuje z najlepszymi. Posiadamy wielu partnerów w zakresie B2B którym oferujemy transport. Nasz transport to doskonałe usługi. Przede wszystkim zestawy przestrzenne. Posiadamy zestawy do transportu drogowego towarów jumbo oraz tandem. Przewozimy ładunki do 24ton i możliwy załadunek 38 Europalet. To doskonała forma do przewozu różnego rodzaju towarów, szczególnie przestrzennych. Wozimy dużo lekkich gabarytów, wełny, agd, styropiany, materace oraz inne produkty. Zapraszamy do współpracy firmy z Polski.

Szczególnie te firmy dla których ważny jest transport Ukraina Polska oraz relacje powiązane. Ponadto MaxTrans to transport do Anglii i innych krajów jak Węgry czy Austria. W ofercie także transport Polska Węgry oraz południe. Poza transportem także inne usługi jak spedycja oraz lokalne. W tym stacja paliw MAX oraz wypożyczalnia samochodów Mielec na ul. Wolności 75. Telefon +48 792 051 510.

Jesteśmy zlokalizowani w centrum Mielca i obsługujemy klientów w systemie 24/7. Posiadamy atrakcyjną i bogatą ofertę w zakresie samochodów osobowych.

Cennik na naszej stronie internetowej.

Szczegóły strony www.maxtrans.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »