Mamy: 25717 stron.
MENU

Cardon – Identyfikatory i karty plastikowe

Cardon – Identyfikatory i karty plastikowe Karty plastikowe to jeden z najskuteczniejszych i zarazem najtrwalszych nośników reklamy ponieważ wszelkiego rodzaju ulotki, plakaty, wizytówki czy mail często ze względu na wątpliwe wykonanie i jakość materiałów zostają wyrzucone lub usunięte. Natomiast karta plastikowa większości ludziom kojarzy się z kartą płatniczą, czyli produktem dosyć luksusowym, a dzięki swoim niewielkim i standardowym rozmiarom szkoda ją wyrzucić.
Tym samym w portfelach większości z nas znajdują się różnego rodzaju karty rabatowe, karty lojalnościowe czy też karty podarunkowe, które systematycznie przypominają nam o wybranej marce, produkcie lub firmie.

Poza tym karta plastikowa jako uniwersalny produkt może stanowić identyfikator (dowody osobiste czy prawa jazdy to również karty plastikowe), klucz dostępu (karty z modułami zbliżeniowymi lub paskami magnetycznymi) ale także wizytówkę. Dodatkowo takie karty pozwalają nam poruszać się autobusami, wyciągami narciarskimi a nawet wypożyczyć książkę w pobliskiej bibliotece.

Firma CARDON jako polski producent laminowanych kart plastikowych wykorzystując najnowsze technologie druku i wieloletnie doświadczenie swoich pracowników gwarantuje wykonanie tychże produktów na światowym poziomie. Zatem jeśli zastanawiasz się nad wprowadzeniem kart lub obecny ich nakład jest na wyczerpaniu naturalnym i doskonałym wyborem jest powierzyć produkcje naszej firmie.

Oczywiście wykonujemy także pełną personalizację kart plastikowych zarówno płaską, tłoczoną jak i wypukłą.

Poza tym zajmujemy się także kompleksowym mailingiem materiałów reklamowych wraz z drukiem i personalizacją ulotek oraz kopert.

Szczegóły strony www.cardon.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »