Mamy: 26184 stron.
MENU

Biuro rachunkowe Znany Księgowy

Biuro rachunkowe Znany Księgowy Doświadczenie w prowadzeniu różnych typów działalności sprawia, że nie musisz już martwić się o właściwe rozliczanie swojej firmy. Pomagamy klientom podejmować przemyślane decyzje i rozwijać działalność, zapewniając wysokiej jakości dane na czas. Nasze biuro odznacza rzetelność czy terminowość, a do właściwej komunikacji z naszymi Klientami przykładamy ogromną wagę. Współdziałamy też z instytucjami udzielającymi kredytów. Pozwala nam to zapewnić komfort czy bezpieczeństwo działania naszym Klientom. Rozliczeń dokonujemy z wykorzystaniem komputerowych programów rozliczeniowych. Biuro księgowe „Znany Księgowy” w 2020 roku świętowało swoje dwudzieste urodziny.
Usługi specjalne: reprezentacja przed US, wyprowadzanie zaległości podatkowych, sporządzanie raportów miesięcznych z podsumowaniem zrealizowanych działań, doradztwo księgowo-prawne, przygotowywanie raportów w językach obcych na życzenie, bieżąca weryfikacja prawidłowości dokumentów rozliczeniowych.
Wachlarz naszych usług obejmuje usługi księgowe, outsourcing rachunkowości, a w tym
prowadzenie ksiąg rachunkowych według wymogów ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych, w tym: księgi handlowe, podatkową księgę przychodów i rozchodów oraz ryczałt ewidencjonowany, kalkulacja zobowiązań podatkowych, z tytułu podatku dochodowego oraz podatku VAT, sporządzanie miesięcznych i rocznych deklaracji podatkowych, sporządzanie sprawozdań finansowych, rozliczenia dochodów z zagranicy. Odpłatność za nasze usługi określana jest indywidualnie i zależy od rodzaju prowadzenia księgowości, ilości dokumentów, liczby pracowników czy pozostałych istotnych elementów. Dodatkowo służymy doradztwem w ramach najlepszego dla Ciebie rodzaju działalności gospodarczej a także formy opodatkowania – zgodnie z potrzebami czy oczekiwaniami. Decydując się na współpracę z naszym biurem rachunkowym akceptujesz zaproponowane przez nas warunki współpracy.

Szczegóły strony https://znany-ksiegowy.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »